سرکشی از دو خانواده معلول بهزیستی توسط فرماندار اردکان

سرکشی از دو خانواده معلول بهزیستی توسط فرماندار اردکان


بمناسبت هفته بهزیستی انجام شد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"احمد کمالی"صبح دیروز به اتفاق رییس بهزیستی اردکان و چند تن دیگر از مسئولین باحضور سر زده درخانه دو نفر از معلولین جسمی و حرکتی تحت پوشش بهزیستی ،به دلجویی و عیادت از این بیماران پرداخت و درخصوص برخی از مشکلات مطرح شده توسط خانواده های ایشان قول پیگیری داد.

     در بازدید از این دوخانواده که یکی معلول ذهنی ایزوله و دیگری معلول ضایع نخاعی بود خانواده این بیماران از نزدیک با فرماندار شهرستان اردکان دیدار نموده و مشکلاتت خود را اعم از نیاز به تغییر وضعیت ساختمان منزل و احداث رمپ حرکت ویلچر و همچنین نیاز به مساعدت مالی را مطرح نمودند که فرماندار در این خصوص قول مساعد داد.

     رییس بهزیستی اردکان هدف از برگزاری این بازدید را رسیدگی به مشکلات معلولین و همچنین دلجویی از خانواده های این عزیزان دانست و گفت برنامه های هفته بهزیستی با درنظر  گرفتن محوریت رسیدگی ویژه به امور مددجویان و معلولین درهفته آخر تیرماه متمرکز می باشد.

     بازدید از منازل مددجویان،ویزیت رایگان مراکز درمانی وابسته به بهزیستی،برگزاری برنامه های فرهنگی ویژه نونهالان و مهدهای کودک ،دیدار پرسنل با امام جمعه شهر از جمله مهمترین برنامه های هفته بهزیستی در سال91می باشد .