سرپرست جدید حوزه بسیج کارمندی شهرستان اردکان معرفی شد

سرپرست جدید حوزه بسیج کارمندی شهرستان اردکان معرفی شدفرماندار اردکان در جلسه تکریم و معارفه مسئولان حوزه بسیج کارمندی شهرستان اردکان با بیان اینکه تفکر بسیجی یک تفکر انسان‌ساز و آینده‌ساز است؛ تعالی و رشد جامعه را از اثرات و ثمرات توسعه این تفکر در میان مردم برشمرد و گفت: گسترش خدمات و بسط فرهنگ ناب اسلامی و ایرانی از والاترین اهداف و وظایف این نهاد مقدس است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی تشکیل بسیج در ابتدای انقلاب اسلامی را نتیجه ژرف‌اندیشی امام راحل (رحمت‌الله علیه) دانست و گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در حالی‌که نهادهای نظامی نظیر ارتش ایران عملاً از دست رفته بود؛ جنگ تحمیلی علیه ایران آغاز شد و اگر ابتکار و دوراندیشی امام در صدور فرمان تاریخی بسیج مردمی و همراهی و رشادت مردم نبود؛ صدمات جبران‌ناپذیری به نهال انقلاب اسلامی وارد می‌آمد.
 
وی با بیان این‌که پس از جنگ تحمیلی، بسیج در بسیاری از عرصه‌ها نظیر اقتصاد، سازندگی و غیره به کمک دولت‌ها آمده است افزود: تفکر بسیجی صرفاً در حوزه نظامی خلاصه نمی‌شود؛ بلکه این نهاد باید در حوزه‌های فرهنگ، هنر و غیره نیز از اصالت و هویت ایرانی و اسلامی ما دفاع کند.
 
مقیمی با تقدیر از تلاش‌های «سرهنگ سیدجلال میرقانعی» در حوزه بسیج کارمندی، خلاقیت، پویایی و جوان‌گرایی را لازمه موفقیت در مسئولیت‌ها عنوان کرد و گفت: با تغییر شرایط حاکم بر جامعه باید روش‌های مدیریتی را نیز روزآمد و کارآمد کرد.
 
فرماندار اردکان در ادامه سیاست جذب حداکثری مورد تأکید مقام معظم رهبری را سیاستی راهبردی دانست و گفت: این تفکر باطل و افراطی که باید حلقه علاقه‌مندان و دوستداران نظام تنگ‌تر شود؛ باید از بین برود و خط‌کشی‌های غیرواقعی نیز از میان برداشته شود.
 
وی در پایان با اشاره به اقدام نابخردانه رئیس جمهوری آمریکا در اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم مجعول صهیونیستی از همبستگی مردم در همه مناسبت‌ها به عنوان یک سرمایه ارزشمند یاد کرد و اظهار امیدواری نمود این وحدت ملی روزبه‌روز گسترده‌تر شود.
 
در این جلسه که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اردکان و جمعی از مسئولان حوزه‌های مختلف بسیج برگزار شد؛ از سرهنگ سیدجلال میرقانعی تقدیر و سرگرد مصطفی افخمی به‌عنوان مسئول بسیج اداری، کارگری و اصناف شهرستان اردکان معرفی شد.