سال تحصیلی 92-1391 با نواخته شدن زنگ در دبستان شاهد و دبیرستان ماندگار شرف آغاز شد.

سال تحصیلی 92-1391 با نواخته شدن زنگ در دبستان شاهد و دبیرستان ماندگار شرف آغاز شد.


آغاز سال تحصیلی جدید با حضور امام جمعه ، فرماندار و مسئولین اردکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،زنگ آغاز سال تحصيلي 92-91 براي قريب به 13 هزار دانش آموزان شهرستان اردكان صبح امروز بصدا در آمد.
مراسم نمادين اين برنامه با حضور مسئولين شهرستان اردكان در دبستان شاهد و دبیرستان ماندگار شرف برگزار شد.
رييس اداره آموزش و پرورش اردكان در دبستان شاهد با خواندن چند بیت شعر ، ضمن خیر مقدم به مسئولین با گرامي داشت ياد شهداي دفاع مقدس و فرهنگيان شهيد آغاز سال تحصيلي و بهار تعليم و تربيت را به معلمان ، اعضاي انجمن مدارس ، دانش آموزان و تمام كساني با نظام تعليم و تربيت همكاري مي كنند تبريك گفت.
"اکبر نوریان " استعداد دانش آموزان اردكان را براي كسب رتبه هاي برتر علمي كشور خوب دانست و با تقدير از دانش آموزاني كه اين موفقيت ها را كسب نموده اند از ایشان خواست با تلاش و كوشش مضاعف براي شهر خود افتخار آفرين باشند. وی افزود : مسئولين مدارس در تدوين تقويم اجرايي سالانه مدارس به شیوه جدید ، تحول بنيادين در آموزش و پرورش كه خواست مقام معظم رهبري نيز هست را مد نظر داشته باشند و به گونه اي برنامه ريزي نمايند كه شاهدجهش علمي و تربيت نسلي متدين و متعهد باشيم و اين كار در مدارس خاص و شاهد بيشتر مورد انتظار است .
در ادامه مسئولین با حضور در دبیرستان ماندگار شرف با ادای احترام به شهیدان فرهنگی و دانش آموز این مدرسه زنگ آغاز سال تحصیلی را بصدا در آوردند .

در این مراسم مدیر جدید و جوان دبیرستان آقای "عابدی" ضمن خیر مقدم به مسئولین گزارشی ا ز سابقه خدمت 78 ساله این مدرسه ارائه نمود .
سپس امام جمعه اردکان در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جديد اظهار داشت: اين تقارن فرصت مناسبي است تا ياد و خاطره شهدا و امام زنده نگه داشته و از سيره آنان به‌عنوان الگوي مفيدي در زندگي دانش‌آموزان و ساير مردم بهره‌گيري شود. حجت‌الاسلام حسینی افزود: دوره نوجواني مهم‌ترين دوره در رشد شخصيتي انسان‌هاست و نبايد هيچ‌گونه كوتاهي در اين زمينه انجام شود.

تقدیر تشکر با اهداء شاخه های گل به معلمان و مدیران سابق این دبیرستان از دیگر برنامه ها آغاز سال تحصیلی در آنجا بود.

لازم به ذكر است علاوه بر تمام مدارس شهرستان ،مراسم نمادين آغاز سال تحصيلي در مدارس شهر عقدا ، شهر احمد آباد و بخش خرانق با حضور مسئولين محلي و آموزش و پرورش برگزار گرديد.