زنگ مجلس در مدارس شهرستان اردکان بصدا در آمد

زنگ مجلس در مدارس شهرستان اردکان بصدا در آمد


بمناسبت روز مجلس و سالروز شهادت شهید مدرس

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز بمناسبت سالروز شهادت شهید مدرس و روز مجلس زنگ مجلس در مدارس شهرستان اردکان بصدا در آمد . و مراسم ویژه این زنگ بهمراه سخنرانی امام جمعه اردکان و قرائت مقالات دانش آموزان در دبیرستان امام حسن مجتبی (ع)با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان اجرا شد .

    "حجت الاسلام حسینی "در این مراسم ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهید مدرس به بیان بخشی از خصوصیات این شهید بزرگوار پرداخت و گفت :شجاعت ،ظلم ستیزی و صراحت کلام در مقابله با رژیم باطل پهلوی از خصوصیات بارز ایشان بود بگونه ای که وی را از تمام نمایندگان وابسته به رژیم آن زمان متمایز ساخته بود . مدرس به راحتی در مقابل ظلم و بی عدالتی قد علم می کرد و به هیچ عنوان کوتاه نمی آمد و همین مسئله باعث ترس رژیم پهلوی از ایشان شده بود .

     امام جمعه اردکان با بیان این مطلب که همه نمایندگان مجلس باید در رفتار و عمل از شهید مدرس الگو بگیرند و با مد نظر قرار دادن انتخابات مجلس آتی که در پایان سال برگزار می شود به بیان بخشی از ویژگیهای نماینده اصلح برای انتخاب پرداخت و گفت :التزام عملی و قلبی به نظام اسلامی و وولایت فقیه و همچنین دلسوزی برای مردم و تعهد به نظام بایستی از مهمترین خصوصیات فردی باشد که با رای مردم شایستگی حضور در مجلس را پیدا می کند.

     وی همچنین به حضور حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات مجلس تاکید کرد.

    فرماندار اردکان نیز در این مراسم اظهار امیدواری کرد با حضور حداکثری مردم در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح ،مجلس شورای اسلامی دوباره شاهد حضور مدرسها درصحن خود باشد .

     وی گفت پیشرفت و تعالی نظام اسلامی درگرو انتخاب صحیح مردم است که با رای شان رقم می خورد .