رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور از خانه پینگ پنگ اردکان بازدید نمود

رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور از خانه پینگ پنگ اردکان بازدید نمود


در حاشیه میزبانی مسابقات لیگ دسته سوم تنیس روی میز کشور در استان یزد

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان ظهر امروز درحاشیه میزبانی مسابقات لیگ دسته سوم تنیس روی میز کشور توسط استان یزد ، رییس این فدراسیون از خانه پینگ پنگ اردکان و سالن تنیس روی میز آموزشگاه های این شهرستان بازدید نمود .

     "زارع پور "در خلال این بازدید با ابراز خرسندی پتانسیل جدید ایجاد شده در زمینه تنیس روی میز در شهرستان اردکان خصوصا در رده سنی نونهالان از تلاشهای فرماندار و رییس تربیت بدنی این شهرستان تقدیر کرد و آینده بسیار خوبی را برای این رشته ورزشی در شهرستان اردکان پیش بینی نمود.

     رییس فدراسیون تنیس روی میز کشور که به اتفاق دبیر این هیات در استان به اردکان آمده بود مورد استقبال رییس تربیت بدنی این شهرستان و بخشدار مرکزی اردکان قرار گرفت و بخشی از امکانات عمرانی و سالنهای در نظر گرفته شده برای ورزش تنیس را مورد بازدید قرار داد.وی با اشاره به لزوم ارتقا ورزشهای داخل سالنی در اقلیم کویری استان یزدگفت:بحمد اله در شهرستان اردکان سالنهای استاندارد و مطلوبی برای ورزش ساخته شده و اختصاص دو سالن مجزا برای تنیس روی میز مقدمه بسیار خوبی برای تربیت علاقمندان این رشته می باشد که امیدوارم با مدیریت این امکانات بهترین نتیجه برای شهرستان اردکان کسب شود .

    رییس این فدراسیون جهت تجهیز سالن اختصاصی تنیس روی میز در اردکان (خانه پینگ پنگ)قول مساعد داد و آمادگی خود را برای اعزام مربی تیم ملی تنیس جهت انجام اردوهای آموزشی و آمادگی این رشته به اردکان اعلام نمود.

     گفتنی است در شهرستان اردکان در حال حاضر تعداد 120نفرورزشکار در رده های سنی مختلف در بخش خواهران و برادران در رشته تنیس روی میز مشغول فراگیری آموزشهای تخصصی این رشته می باشند .