رییس ستاد انتخابات استان :انتخابات عرصه ای مناسب برای رشد وبلوغ سیاسی همه مردم فراهم می سازد

رییس ستاد انتخابات استان :انتخابات عرصه ای مناسب برای رشد وبلوغ سیاسی همه مردم فراهم می سازد


جلسه ستاد انتخابات استان با حضور اعضای هیات اجرایی شهرستان اردکان

رییس ستاد انتخابات استان در جلسه این ستاد در شهرستان اردکان گفت:انتخابات عرصه ای مناسب برای رشد و بلوغ سیاسی همه مردم فراهم می آورد .

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اردکان "غلامحسین دشتی "صبح امروز در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور اعضای هیات اجرایی شهرستان اردکان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در ایجاد مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت خویش در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت :انتخابات عرصه ای مناسب برای رشد و بلوغ سیاسی برای همه مردم فراهم ساخته است برای همین بدخواهان این نظا م برای کمرنگ کردن این اصل مهم مردمسالاری نقشه های فراوانی را طراحی کرده اند .

رییس ستاد انتخابات استان با برشمردن نقش مهمی که حضور حداکثری مردم در انتخابات ایفا می کند افزود:نظام ما در اوضاع کنونی دنیا حرف نویی را برای گفتن زده است بطوریکه نگاه دنیا به جمهوری اسلامی بعنوان یک نظام سیاسی الهی مردم سالار مورد توجه قرار گرفته است .

معاون سیاسی امنیتی استاندار در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری در روزهای اخیر به واقعه عظیم نهم دیماه و بزرگداشت این روز تاکید کرد و گفت:نهم دیماه با همه ی سادگی که داشت تمام قد در مقابل جریان پیچیده فتنه ایستاد ونکته قابل توجه در این راستا این بود که بسیاری از خواص وسیاسیون واقعیت را نفهمیدند ولی مردم خوب  فهمیدند و با بصیرت کامل سیاه نمایی جریان فتنه را رسوا ساختند .

در این جلسه همچنین مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری نکاتی را پیرامون روند اجرایی انتخابات متذکر شد وتصریح کرد :مراعات قانون و رعایت بی طرفی سرلوحه کار مجریان اتخابات است ،همه برای برگزار کنندگان انتخابات یکسان هستند و اگر کسی حتی از اینکه اسم کاندید مورد نظر او از صندوق بیرون بیاید خوشحال هم بشود در پیشگاه خداوند و مردم باید پاسخگو باشد .

"مهدی تقوایی "افزود در شهرستان اردکان حساسیتهای کاذبی در زمینه سیاسی وجود دارد که این حساسیتها نباید باعث شود که در روند اجرایی انتخابات مشکل ایجاد شود وی توصیه کرد همه در مقابل انتخابات مسئولیم. هیچ کس نباید مسائلی که باعث کاهش انگیزه مردم برای حضور حداکثری می شود را بی جهت و بی اساس مطرح کندو باید تلاش کنیم از پرداختن به موضوعات حاشیه ای و آنچه باعث سرد شدن فضای انتخابات می شود پرهیز شود  .

گفتنی است در این جلسه هریک از کمیته های ستاد انتخابات شهرستان اردکان گزارشی را از فعالیتهای انجام گرفته تاکنون در این حوزه انتخابیه در زمینه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ارائه نمودند./