روز قدس، رشادت‌های مردم فلسطین را ماندگار کرد

شناسه : 154118708

روز قدس، رشادت‌های مردم فلسطین را ماندگار کردسرپرست فرمانداری اردکان با بیان اینکه روز قدس از یادگاران گران‌بهای حضرت امام خمینی (ره) است گفت:‌ با نام‌گذاری این روز در آخرین جمعه از ماه رمضان، رشادت‌های مردم فلسطین ماندگار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان 'علیرضا جدیدی اردکانی' در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و سالگرد ارتحال بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) افزود: روز قدس، استقامت‌ها و مقاومت‌های مردم فلسطین را که سال‌های سال در برابر رژیم اشغالگر قدس ایستادگی می‌کنند ماندگار کرد.

 

وی با بیان اینکه اگر این روز نام‌گذاری نمی‌شد شاید امروز پس ازاین سال‌ها یاد قدس در اذهان عمومی کمرنگ می‌شد یادآور شد: این اقدام باعث شد که هرسال خون تازه‌ای در شریان امت اسلامی و در تمام جهان جاری شود و حتی در قلب آمریکا و اروپا این روز را گرامی می‌دارند.

 

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس باید هرسال باشکو‌ه‌تر از سال گذشته برگزار شود به گرامی‌داشت سالگرد ارتحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی اشاره و گفت: جا دارد که با برگزاری برنامه‌های باشکوه از خدمات و زحمات این شخصیت بزرگ جهان اسلام تجلیل و قدردانی شود.

 

در این نشست مقرر شد که راهپیمایی روز جهانی قدس از ساعت ۱۱:۳۰ روز جمعه دهم خردادماه از محل مسجد کوشکنو تا مصلای بزرگ امام خمینی (ره) اردکان برگزار شود و تمهیدات لازم برای حضور باشکوه و هرچه بیشتر مردم در این راهپیمایی اتخاذ شود.

 

همچنین در خصوص برگزاری باشکوه مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و فضاسازی مناسب در سطح شهر بحث و تبادل نظر شد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.