روز جمهوری اسلامی ،روزآری گفتن به تمامی آرمانهای جمهوری اسلامی ایران

روز جمهوری اسلامی ،روزآری گفتن به تمامی آرمانهای جمهوری اسلامی ایران


پیام فرماندار اردکان بمناسبت فرا رسیدن عید ملی 12فروردین

     فرماندار اردکان در پیامی ضمن تبریک پیشاپیش بمناسبت فرا رسیدن12فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران این روز را روز تجدید میثاق و لبیک مجدد به آرامانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست .
متن پیام به این شرح است .
                                                                          بسمه تعالی 
       بااهدای سلام به مولایمان حضرت مهدی (عج)و درود به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی و      شهدای به خون خفته در مسیر آرمانهای مقدس و آرزوی سلامتی و طول عمربرای مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله)

     12فروردین ماه نقطه آغازین نظام و مکتبی است که برای نخستین بار با مطرح نمودن ایده جمهوری اسلامی در دنیا واستقرار آن بر پایه آرای مردمی ،اسلام را صدر نشین حکومتی قرار داد که با نقش آفرینی مستقیم مردم موجودیت گرفت و مسیر دین را بعنوان مسیر حرکت و تکامل خویش انتخاب کرد .

     مردم ما در این روز با آری گفتن به ایده الهی ،انسانی و عدل محور امام خمینی جمهوری اسلامی را با اکثریت آرا بعنوان نظام حکومتی خود برگزیدند و به فرموده خود امام راحل مردم با شرکت در این رفراندوم عظیم ثابت کردند که جمهوری اسلامی را می خواهند نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد ...

     تفکر جمهوری اسلامی زاییده ذهن خلاق پیشوا و رهبری است که تعالیم قرآن را سرلوحه عمل خویش ساخته وتداوم حرکت انبیا و اولیای خدا را در الگوی حکومتی با هدف تعالی مقام انسان بر مبنای دین و قرآن پیاده نموده است .

     شکل گیری جمهوری اسلامی و استقرار آن مقوله ای شگرف در دنیا بود که با تدبیر امام خمینی(ره) و همراهی مردم ایران محقق گردید و پذیرش این قدرت الهی در نظامهای حکومتی جهان بعنوان یک حکومت مردمسالار مقوله دیگری ست که علیرغم سنگ اندازی بدخواهان و دشمنان قسم خوره انقلاب امروزه با ورود به دهه سوم انقلاب و با هدایت سکان نظام توسط مقام معظم رهبری به خوبی مشهود و ملموس می باشد .

     12فروردین ماه صفحه ای از تقویم ماندگار ایران اسلامی است که با ورق زدن آن آرمانهای اساسی نظام و تجدید بیعت با این اهداف والا مد نظر قرار می گیرد .امید که با پایبندی و التزام عملی به این آرمانها در سالی که به تدبیر رهبرمان به سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی موسوم است بتوانیم همه پیروزیهای بزرگ در جبهه جهاد اقتصادی را به نفع ملت و مردم رقم بزنیم .