روابط عمومی فرمانداری اردکان رتبه اول گرامیداشت هفته دولت را کسب کرد

شناسه : 141011250

روابط عمومی فرمانداری اردکان رتبه اول گرامیداشت هفته دولت را کسب کرددر ارزیابی اداره کل روابط عمومی استانداری یزد در زمینه گرامیداشت هفته دولت، روابط عمومی فرمانداری اردکان رتبه اول را در میان فرمانداری‌های استان یزد کسب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، «محمد علی طالبی» در مراسم تجلیل از برترین‌های هفته دولت، بر لزوم بهره‌گیری روابط عمومی‌ها از تمام ظرفیت‌های موجود اعم از شیوه‌های نوین ارتباطی و شبکه‌های اجتماعی تآکید کرد و گفت: ارسال یک‌سویه خبر، مخاطب‌پسند نیست و روابط عمومی‌ها باید از ابزارهای جدید مورد پذیرش افکار عمومی بهره گیرند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد بیان داشت: تسلط، خلاقیت و توانمندی، لازمه حرفه روابط عمومی است و ارائه گزارش عملکرد و استمرار اطلاع‌رسانی کارآمد می‌تواند راهبردی مؤثر در انعکاس فعالیت‌ها و افزایش اطمینان جامعه باشد.

 

در ابتدای این نشست، مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان نیز با بیان دغدغه‌های خود، زمینه‌سازی برای ارائه دستاوردهای دولت با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین رسانه‌ای را خواستار شدند و در پایان جلسه، از فرمانداری‌های برتر در حوزه گرامیداشت هفته دولت تقدیر شد.
 
 
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.