رحمت آباد و کمکوه محتاج توجه هرچه بیشتر مسئولین

رحمت آباد و کمکوه محتاج توجه هرچه بیشتر مسئولین


بازدید از دو روستای بخش عقدا

     فرماندار اردکان ،بخشدار عقدا و رییس اداره منابع طبیعی ازروستای رحمت آباد و کمکوه بازدید نموده ودرجریان مشکلات مردم این دو منطقه قرارگرفتند.

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،عصر دیروز فرماندار اردکان به اتفاق بخشدار عقدا و رییس اداره منابع طبیعی از روستای رحمت آبادو کمکوه بازدید نموده و در جریان مشکلات مردم این منطقه قرار گرفت.

     "احمد کمالی"در جریان بازدید از روستای رحمت آباد ضمن استماع مشکلات ساکنین این روستا درخصوص تامین آب آشامیدنی بصورت استقرار تانکر و آبدهی روزانه از طریق رییس آبفار شهرستان پیگیریهای تلفنی را انجام دادو برای حل این مشکل قول مساعد داد.

     گاز رسانی درخواست دیگر 7خانوار ساکن در این روستا بود که در این خصوص هم فرماندار از طریق رایزنی با مسئولین گاز استان و با متذکر شدن فاصله کوتاه این روستا با خط انتقال خواستار حل این مشکل شد .

     همچنین مقرر شد فرمانداری از طریق رایزنی با یکی از کارخانجات کاشی برای تعمیر برخی از منازل روستاییان مقادیری کاشی را بصورت مساعدت در اختیار روستاییان بی بضاعت قرار دهد.

     در ادامه این بازدید فرماندار با حضور در روستای کمکوه و اقامه نماز جماعت در جمع اهالی این روستا ،درسخنانی کوتاه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در روستاهای بخش عقدا رادر دولتهای نهم و دهم ارائه نمود وضمن تقدیر از اهتمام مسئولانه روستاییان در پیشرفت و آبادانی این مناطق افزود: فعالیتهای فرهنگی که با کمک روستاییان در این روستا صورت گرفته است چشمگیر بوده و درحال حاضر نیز برای تکمیل حسینیه روستا بخشی از هزینه های آن از محل اعتبارات دهیاری پرداخت خواهد شد و ساخت خانه عالم روستایی نیز در برنامه اختصاص بودجه قرا خواهد گرفت .

     تکمیل پوشش شبکه برق برای منازل جدید ساخته شده در کمکوه مشکل دیگری بود که برای رفع آن از سوی فرماندار قول پیگیری داده شد .
 

     گفتنی است فرماندار اردکان در ادامه بازدیدهای روستایی خود در ماه مبارک رمضان به دعوت مردم روستاهای سنگرد و مزرعه آقادربخش خرانق با هدف بررسی مشکلات روستاییان پاسخ گفت و روزهای یکشنبه و دوشنبه گذشته در جمع اهالی این روستاها حضور پیدا کرده و درخصوص مشکلاتی نظیر ساخت خانه عالم،حمام روستایی و...قول پیگیری و مساعدت داد.