را هپیمایی 22بهمن مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان انقلاب

را هپیمایی 22بهمن مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان انقلاب


بخشدار مرکزی اردکان :


     به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان "کمال حلوایی "در جلسه هماهنگی برگزار راهپیمایی روز 22بهمن با تاکید بر اهمیت این حضور در روز پیروزی انقلاب گفت:راهپیمایی 22بهمن مشت محکمی به دهان یاوه گویان و بدخواهان انقلاب خواهد بود .

     وی افزود دشمن می خواهد با فشار و تحریم مردم را نسبت به انقلابی که متعلق به خودشان است بدبین کند اما همه ساله در روز 22بهمن مردم معادلات استکبار را در هم می ریزند و برگ زرینی به دفتر تاریخ انقلاب اضافه می کنند .

      امام جمعه احمد اباد نیز در این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت :بزرگداشت 22بهمن تکریم خونهایی است که به پای انقلاب ریخته شده است و شکر نعمت آزادی ملت ماست . مردم با شرکت در این راهپیمایی نعمات والای الهی را سپاس خواهند گفت .

     در این جلسه برنامه های روز راهپیمایی که توسط گروه های مختلف مردمی اجرا خواهد شد مورد مرور جمعی قرار گرفت و برای اجرای هرچه باشکوهتر راهپیمایی دشمن شکن روز 22بهمن بحث و تبادل نظر شد .

      برگزاری نمایشگاه زنده نقاشی ،اجرای مسابقه خطاطی و خوشنویسی ،اجرای سرود همسرایی ،پرواز بالنهایی با شعار گرامیداشت دهه فجر در هوا و...بخشی از برنامه هایی است که در کنار حضور گسترده مردمی در روز راهپیمایی به اجرا در خواهد آمد .

      گفتنی است راهپیمایی 22بهمن در اردکان ساعت 9صبح روز شنبه از محل مسجد کشکنو آغاز و به مصلای امام خمینی (ره)ختم خواهد شد .