رای‌زنی درخصوص تأمین و افزایش سهمیه گاز مایع شهرستان

شناسه : 158508465

رای‌زنی درخصوص تأمین و افزایش سهمیه گاز مایع شهرستانفرماندار اردکان در نشستی با 'رضا قاسمی' رئیس و سایر مدیران و کارشناسان شرکت گاز بوتان منطقه یزد، بر لزوم تأمین سهمیه گاز مایع به شهرستان در فصل اوج مصرف تأکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد با بیان این‌که با برودت هوا، تقاضای سیلندر گاز مایع در شهرستان افزایش یافته، گستردگی جغرافیایی اردکان را نیازمند توجه ویژه در تخصیص دانست.
 
وی با تأکید بر این‌که مصرف‌کنندگان واقعی گاز مایع باید شناسایی شوند؛ افزود: متأسفانه بخش مهمی از سیلندرهای توزیعی در مصارفی مانند سوخت خودرو استفاده می‌شوند که علاوه بر خطرآفرینی، باید مسئولان توزیع، سازکاری برای رفع این مشکل بیندیشند.
 
رضا قاسمی نیز در این نشست گفت: مشکل کمبود گاز مایع به‌دلیل افزایش تقاضا در سطح کشور وجود دارد و در حال رای‌زنی برای افزایش سهمیه استان هستیم.
 
رئیس شرکت گاز بوتان منطقه یزد اظهار داشت: مصرف گاز LPG امسال در استان یزد بیش از ۳۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است که عمده مصرف آن برای سوخت خوردوهایی است که به صورت غیراستاندارد از سیلندر گاز مایع استفاده می‌کنند.
 
وی همچنین در خصوص افزایش سهمیه و تأمین گاز مایع در شهرستان اردکان، قول مساعد پی‌گیری داد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.