راه اندازی مجدد دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان اردکان مورد پیگیری جدی است

راه اندازی مجدد دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان اردکان مورد پیگیری جدی است


رییس روابط عمومی استانداری در اردکان :

     رییس روابط عمومی استانداری در سفر به اردکان راه اندازی مجدد دفتر خبری صدا و سیما را در شهرستان اردکان مورد پیگیری جدی قرار داد.

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان "عبدالمجید قائم محمدی "صبح امروز در سفر چند ساعته به شهرستان اردکان ضمن بازدید از ستاد انتخابات شهرستان ، کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد و دفتر روابط عمومی فرمانداری در نشستی کوتاه با فرماندار شهرستان درخصوص مشکلات خبرنگار صدا و سیما وخبرنگار ایرنا در اردکان گفتگو کرد .

     مشاور استاندار و رییس روابط عمومی استانداری ضمن تقدیر از زحمات خبرنگار واحد مرکزی خبر بعنوان خبرنگار پر تلاش استان در خصوص راه اندازی مجدد دفتر خبری صدا وسیما تاکید کرد و گفت :با توجه به حجم بالای اخبار در شهرستان اردکان و نظر مساعد صدا وسیمای استان و همکاری خوب مسئولین بوِیژه فرماندار برای آغاز بکار مجدد دفتر خبری در این شهرستان انشا الله با پیگیری صورت گرفته بزودی شاهد افتتاح این دفتر در اردکان خواهیم بود.

     وی در این خصوص از طریق تماس تلفنی با مسئولین واحد خبراستان رایزنیهای لازم را انجام داد و مقرر شد با نظر فرماندار شهرستان محل مناسبی جهت افتتاح این دفتر در نظر گرفته و سایر امکانات لازم نیز با مساعدت صدا و سیما در اختیار قرار گیرد .

     "قائم محمدی "همچنین مشکلات خبرنگار ایرنا را نیز با مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان در میان گذاشت و خواستار حل و رفع آن گردید که در این خصوص نیز قول مساعد از سوی مسئول مربوطه اخذ گردید .