دیدار فرمانده و پرسنل ارشد نیروی انتظامی شهرستان با سرپرست فرمانداری اردکان

شناسه : 161953906

دیدار فرمانده و پرسنل ارشد نیروی انتظامی شهرستان با سرپرست فرمانداری اردکانصبح امروز، سرهنگ‌دوم اکبر شفیعی فرمانده انتظامی شهرستان به‌همراه جمعی از پرسنل ارشد این فرماندهی با مصطفی پوردهقان‌اردکان دیدار و گفت‌وگو کردند.
 
سرپرست فرمانداری اردکان در این نشست با اشاره به نقش ناجا در تأمین و حفظ امنیت، گفت: نیروی انتظامی امروز جایگاه و احترام ویژه‌ای در جامعه دارد و سنگربانان امنیت، آرامش و آسایش را به مردم هدیه می‌کنند.
 
پوردهقان‌اردکان اظهار داشت: نقش‌آفرینی و تلاش نیروهای انتظامی در ایام سال به‌ویژه در مدیریت کرونا، ایام نوروز و پیش از آن قابل قدردانی و ستایش است.
 
وی مؤلفه‌های گستردگی جغرافیایی شهرستان، رشد چشم‌گیر جمعیت و شاخص‌های صنعتی را از موضوعاتی دانست که اهمیت برقراری امنیت را در شهرستان مضاعف و فشار بر پرسنل ناجا را دوچندان می‌کند.
 
سرپرست فرمانداری اردکان با اشاره به لزوم ارتقای زیرساخت‌های انتظامی شهرستان، تلاش برای دریافت مجوز پاسگاه‌ها، کلانتری‌ها و... را از اولویت‌های اساسی انتظامی در اردکان عنوان کرد و افزود: این موضوعات را در سال جدید و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها دنبال خواهیم کرد.
 
گفتنی است در ابتدای این نشست، فرمانده انتظامی شهرستان گزارشی از وضعیت شهرستان در حوزه‌های مختلف انتظامی ارائه داد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.