دیدار فرماندار اردکان و مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان

شناسه : 144596384

دیدار فرماندار اردکان و مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استانفرماندار شهرستان اردکان و هیئت همراه با مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان یزد دیدار و گفتگو نمودند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان به نقل از اداره کل حفاظت محیط‌زیست استان یزد، در این نشست فرماندار اردکان در خصوص پتانسیل‌های شهرستان و اقدامات انجام‌شده توسط واحدهای صنعتی در حوزه مباحث زیست‌محیطی توضیحاتی ارائه و اظهار داشت در برخورد با واحدهایی که آلاینده‌های خود را کنترل ننمایند با اداره محیط‌زیست کمافی‌السابق همکاری خواهد نمود.

 

پورملائی در این دیدار ضمن تشکر از نگرش مثبت فرماندار و هیئت همراه در رابطه با موضوعات محیط‌زیست، بر لزوم رعایت الزامات زیست‌محیطی در صنایع به‌منظور رعایت حقوق شهروندی و صیانت از آرمان‌های حفاظت محیط‌زیست تأکید نمود.

 

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان یزد در ادامه افزود: در تمامی زمینه‌ها و من‌جمله امحای اصولی پسماندها و سرباره‌های فلزی صنایع فولاد که در منطقه اردکان از حجم بالایی برخوردار می‌باشند، ملاک عمل اداره کل، قوانین و مقررات و استانداردهای موجود است و آنالیزهای دوره‌ای به‌منظور حصول اطمینان از عدم اثرگذاری پسماندها بر محیط پذیرنده به‌صورت مستمر انجام خواهد شد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.