دیدار فرماندار اردکان با جانباز سرافراز حسین ذبیحی و خانواده شهیدان مهدی‌زاده

دیدار فرماندار اردکان با جانباز سرافراز حسین ذبیحی و خانواده شهیدان مهدی‌زادهبه گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، حسین اسماعیلی در اولین دیدار خود در سمت فرماندار اردکان، با جانباز سرفراز میهن، حسین ذبیحی دیدار کرد.

فرماندار اردکان در این دیدار صمیمانه که عصر روز شنبه برگزار شد؛ ضمن ابراز ادب و تواضع به کلیه‌ی جانبازان گران‌قدر جنگ تحمیلی، ابراز امیدواری کرد این دیدارها بیش از پیش تداوم پیدا کند.

اسماعیلی یادآور شد برای تأمین هزینه‌های درمان این جانباز سرافراز از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد. گفتنی است حسین ذبیحی تنها جانباز 70٪ قطع نخاع اردکان است که در سال 1362 به درجه‌ی جانبازی نائل آمده است.

بنا به همین گزارش، فرماندار اردکان در ادامه به دیدار خانواده شهیدان مهدی‌زاده رفته و ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهدای گران‌قدر جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد همه‌ی مسئولین باید خود را خدمتگزار خانواده‌ی شهدا بدانند و در عمل نیز به این موضوع اهتمام داشته باشند.

گفتنی است میرشمسی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردکان و دو تن از جانبازان جنگ تحمیلی، فرماندار اردکان را در این دیدارها همراهی می‌کردند.