دیدار فرماندار اردکان با آرش نواب، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق/ اجرای طرح‌های مشارکتی برای تسریع در انجام کار

شناسه : 157560264

دیدار فرماندار اردکان با آرش نواب، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق/ اجرای طرح‌های مشارکتی برای تسریع در انجام کاردر دیدار صبح امروز بهروز شهابی‌زاد فرماندار اردکان با آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مسائل مربوط به برق‌رسانی و روشنایی تعدادی از روستاها و شهرهای اردکان بررسی شد و مقرر گردید از طریق همکاری بین‌بخشی، این مشکلات در اسرع وقت رسیدگی شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد در پایان این نشست که بخشداران مرکزی، عقدا و خرانق نیز حضور داشتند؛ بر لزوم استفاده از ظرفیت اعتبارات ملی و استانی در برق‌رسانی به روستاها تأکید کرد و گفت: در نظر داریم از طریق اجرای طرح‌های مشارکتی، مشکلات حوزه برق شهرستان را به حداقل برسانیم.
 
وی انعقاد تفاهم‌نامه سه‌جانبه روشنایی بین ساکنان روستاها، مسئولان محلی و شرکت توزیع برق را از راهکارهای ارائه‌شده برشمرد و گفت: در همین قالب، برق‌رسانی به شهرک‌های بنیاد مسکن در روستاها را دنبال خواهیم کرد.
 
فرماندار اردکان افزود: تأمین چراغ معابر شهری عقدا و روستاهای بخش خرانق، استحکام‌بخشی تیرهای شبکه مزرعه‌نو - عقدا، تأمین روشنایی بلوار ورودی روستای رباط پشت‌بادام و برق‌رسانی به روستای رنجغان پیرو بازدید قبلی از این روستاها ازجمله مواردی است که در جلسه مذکور مورد توافق قرار گرفت.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان با تأکید بر این‌که رسیدگی به امور روستاها و تأمین زیرساخت‌ها از اهداف مهم دولت تدبیر و امید است؛ خاطرنشان کرد: امیدواریم با مشارکت مردم و پی‌گیری مسئولان محلی به‌خصوص بخشداران، این پی‌گیری‌ها نتیجه‌بخش باشد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.