دکتر فقیه رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ،در سفر چند ساعته به اردکان

دکتر فقیه رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ،در سفر چند ساعته به اردکان


رییس جمعیت هلال احمر در اردکان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان دکتر فقیه رییس جمعیت هلال احمر کشور به همراه نماینده اردکان در مجلس و تنی چند از همراهان و مدیر کل جمعیت استان به اردکان سفر کردند
رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود به اردکان ، مورد استقبال فرماندار،شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر جمع کثیری از جوانان داوطلب هلال احمر اردکان قرار گرفت سپس ایشان به همراه مسئولین شهرستان اردکان با حضور در محل گلزار شهدا با اهدای شاخه گل بر مزار آیت ا.. خاتمی (ره) به مقام شامخ شهدای اردکان از جمله شهید عاصی زاده و شهید اول انقلای شهید قانعی ادای احترام نمود در ادامه نماینده مردم اردکان به رسم سپاسگزاری از حسن توجه "فقیه "به سرای سالمندان اردکان در زمان ریاست بر سازمان بهزیستی ،ایشان را برای بازدید به این مرکز که اکنون اماده افتتاح است دعوت و در انجا با اهدای تابلو فرشی از وی تقدیر نمود
در ادامه ایشان از محل ساخت مجتمع فرهنگی هلال احمر شهید صحرایی ، روبروی مسجد کوشکنو که مدتهاست گودبرداری آن صورت گرفته ولی بعلت کمبود اعتبار اقدامی در آن صورت نگرفته بازدید به عمل آورد که با توضیحات رییس جمعیت هلال احمر اردکان و  درخواست تنی چند از مردم محله وجمعی از خانواده شهدا ء کوشکنو ،دکتر فقیه قول تخصیص اعتبار برای راه اندازی هر چه سریع تر این پروژه را داد.
بازدید از بیمارستان قائم که اکنون به دانشکده طب سنتی تبدیل شده از دیگر برنامه ها بود. که نماینده مردم اردکان در این بازدید با بیان اینکه این محل متعلق به هلال احمر می باشد و اکنون با اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان تعمیر و بازسازی شده،گفت:دانشکده طب سنتی اردکان بعنوان دومین دانشکده طب سنتی کشور در این مکان مستقر شده که ان شاء ا.. ظرف دو سال اینده و پس از احداث مکان جدید،این مکان بازسازی شده به هلال احمر بازگردانده خواهد شد.
فرماندار اردکان نیز در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر از حضور رییس جمعیت هلال احمر کشور و هیات همراه به اردکان و حسن نیت ایشان خواستار راه اندازی نخستین مدرسه تخصصی امداد و نجات منطقه در اردکان شدند که دکتر فقیه نیز در این خصوص قول مساعد دادند .
بازدید از اداره هلال احمر اردکان و صحبت با داوطلبان و تقدیر و تشکر از داوطلبان اردکان و توضیحی مختصر از برنامه های در حال انجام در کشور و دیگر کشورها ،  آخرین برنامه های فقیه در اردکان بود.