دولت تدبیر و امید صادقانه برای جبران کاستی‌ها در حوزه جانبازان تلاش می‌کند

دولت تدبیر و امید صادقانه برای جبران کاستی‌ها در حوزه جانبازان تلاش می‌کندفرماندار اردکان در نشست با جانبازان بالای ۵۰ درصد شهرستان اردکان، آنان را نماد ازجان‌گذشتگی برای آرمان‌ها دانست و گفت: جانبازان، ایثارگران و شهدا عزیزترین هستی خود را در راه خدا در طبق اخلاص و فداکاری گذاشته‌اند و لازم است که همه ما قدردان آن‌ها باشیم.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی افزود: آزادگان ما نیز رنج اسارت را تحمل کردند و آزادگی و حریت خود را نفروختند تا امروز مردم کشور ما در آزادی و آزادگی زندگی کنند.
 
فرماندار اردکان بیان داشت: آن‌چه مسلم است آثار و عوارض جسمی و روحی آن جنگ نابرابر سال‌هاست بر پیکر رزمندگان و جانبازان ما مانده است و دولت به معنای عام یعنی بسیج همه نیروهای موجود در کشور موظف است اولویت خود را رسیدگی به امور و کاهش دردهای آنان قرار دهد.
 
وی تصریح کرد: این قشر شریف بیش از همه به مشکلات و نارسایی‌ها در کشور آگاه است اما صبورانه و بزرگوارانه رنج‌ها و کمبودها را تحمل می‌کند؛ چراکه برای آرمان‌ها و این نظام و انقلاب هزینه‌های فراوان داده است.
 
مقیمی با بیان این‌که دولت تدبیر و امید، صادقانه برای رفع مشکلات جانبازان و ایثارگران تلاش خواهد کرد؛ افزود: هرآن‌چه در توان داریم برای جبران کاستی‌ها هزینه می‌کنیم.
 
وی افزود: این دولت در صدد بهره‌برداری ناجوانمردانه و عوام‌فریبانه از مفاهیم ارزشمندی چون ایثار و عدالت نیست و به اندازه توان خود خالصانه در این مسیر قدم برخواهد داشت.
 
در ادامه این نشست جانبازان بالای ۵۰ درصد اردکان به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند و فرماندار اردکان قول داد مطالبات را تا حد امکان پی‌گیری و مساعدت نماید.
 
حضور نماینده جانبازان و ایثارگران در جلسات اداری برای بیان مشکلات، توجه بیش‌تر به مباحث ورزش جانبازان و خانواده‌های آنان، پی‌گیری اشتغال فرزندان جانباز و مساعدت در تأمین برخی هزینه‌ها از قبیل دارو و درمان، تشکیل کمیته ثبت خاطرات و تهیه کتاب جانبازان و شهدا، تشکیل جلسات منظم با مسئولان و... از مواردی بود که در این جلسه مطرح و در خصوص آن بحث و تصمیم‌گیری شد.