دقت و تامل در تجویزهای پزشکی پرداختهای بیمه ای را تسهیل می کند .

دقت و تامل در تجویزهای پزشکی پرداختهای بیمه ای را تسهیل می کند .


دکتر دریجانی در جلسه شورای اداری بیمه خدمات درمانی در اردکان :
دکتر دریجانی مدیر کل بیمه خدمات درمانی هدف ازتشکیل این جلسه را تعامل با موسسات درمانی طرف قرارداد دانست و افزود : در استان یزد 900 موسسه درمان طرف قرارداد داریم که از این تعداد در مجموع 47 موسسه در شهرستان اردکان قرار دارد .
دریجانی خاطر نشان کرد: در حال حاضر در شهرستان اردکان 3030 نفر تحت پوشش بیمه ایرانیان هستند که سعی بر آن داریم که انشا الله به جشن پوشش کامل بیمه همگانی دست پیدا کنیم وی اضافه کرد که در دولت نهم بیمه ایرانیان برای همه ایرانیان فاقد بیمه در نظر گرفته شده است.
مدیر کل بیمه خدمات درمانی استان یزد همچنین از پرداخت 80درصد از حقوق سه ماهه اول سال پزشکان همکار با بیمه خدمات درمانی خبر داد و باابراز خرسندی گفت :استان یزد از معدود استانهایی است که موفق به پرداخت معوقات خود گردیده است .
فرماندارا ردکان در این جلسه با ارائه آماری در خصوص وضعیت بیمه ای شهرستان اردکان گفت : طبق آمار به دست آمده 1500 نفر در شهرستان اردکان فاقد بیمه هستند که اکثریت این تعداد را مهاجرین تشکیل می دهند.
کمالی همچنین از تلاشهای رابطین سلامت و پزشکان خانواده که در راستای محقق شدن نظام ارجاع و پزشک خانواده تلاش می کنند تقدیر نمود وخواستار خدمترسانی هرچه بیشتر به اقشار آسیب پذیر خصوصا روستاییان گردید .
گفتنی است ارائه نظرات و پیشنهادات ،بیان مشکلات بیمه خدمات درمانی شهرستان ،بیان مشکلات حوزه نظام پزشکی و در پایان هم تقدیر از 3تن از پزشکان برگزیده خانواده از دیگر برنامه های این نشست اداری بود .