دفاع مقدس امروز ،دفاع از ارزشهای دین مبین اسلام در مقابل هجمه دشمنان است

دفاع مقدس امروز ،دفاع از ارزشهای دین مبین اسلام در مقابل هجمه دشمنان است


امام جمعه ،در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان اردکان:

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "حجت الاسلام والمسلمین حسینی" صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که در محل پادگان ولیعصر(عج)برگزار شد با تبیین اهمیت احیای ارزشهای دفاع مقدس گفت:دیروز رزمندگان ما برای دفاع در مقابل تجاوز دشمنان اسلام به محدوده کشورشان با سلاح اخلاص جنگیدند و روحیه شهادت طلبی را در بازماندگان به یادگار گذاشتند این جنگ به پایان نرسیده است بلکه امروز در مرز و محدوده بزرگتری که تمامی کشورهای مسلمان را در بر می گیرد ادامه می یابد .

     امام جمعه اردکان جنگ امروز را جنگ بین اسلام و استکبار عنوان کرد و گفت:تک تک مسلمانان امروزه وظیفه دارند بعنوان یک سرباز و رزمنده در این جبهه فرهنگی از هرطریقی که می توانند ایفای نقش کنند .

     وی توهین اخیر فیلمساز آمریکایی به مقدسات اسلام و هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبرآخر الزمان(عج) را آغاز یک جنگ تمام عیار بر ضد اسلام دانست و افزود:هر مسلمانی که در این خصوص احساس درد نداشته باشد از حوزه اسلام خارج است و این غائله ملاک مناسبی برای شناخت مسلمانان واقعی در دنیا است .

     در این مراسم فرماندار اردکان نیز با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و همزمانی آن با دهه کرامت یاد و خاطره دلاورمردی رزمندگان اسلام در طول تاریخ را گرامی داشت و گفت:دفاع بر مبنای تعالیم اسلام در مقابل تعرض و تجاوز به حدود مسلمین جزئی از فروع دین است که با عنوان جهاد به آن تاکید شده است و مرگ در این راه شهادت است که بزرگترین پاداش در مقابل این عمل بزرگ تلقی می گردد .

      "احمد کمالی "گفت:این جنگ تنها در محوطه جبهه نبردو با استفاده از سلاح های جنگی نیست بلکه درعصر کنونی در میادین فرهنگی مثل سینما،ماهواره،اینترنت و...بروز می یابد که این مقوله بارها توسط رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای با عنوان جنگ نرم مورد تاکید قرار گرفته است .

     در ابتدای این مراسم نیز توسط "سرهنگ یزدی"فرمانده پادگان ولیعصر (عج)شهرستان اردکان گزارشی از وضعیت عمومی نیروهای نظامی در قالب سربازان امام زمان و آموزشهای داده شده به این نیرو را ارئه نمود .
 

     ادای احترام مسئولین به تمثال تعدادی از شهدای شهرستان اردکان از دیگر برنامه های این مراسم بود .