در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مردم را امیدوار و دلگرم کنیم

شناسه : 147947289

در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مردم را امیدوار و دلگرم کنیمفرماندار اردکان با بیان اینکه در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب از تخریب و زیر سؤال بردن یکدیگر و نقدهای تفرقه‌برانگیز بپرهیزیم گفت: همه باید مردم را امیدوار و دلگرم کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان افزود: بدون تردید چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ویژگی‌های خاصی دارد که باید مدنظر داشته باشیم و برنامه‌های ویژه‌ای را تدارک ببینیم.


وی اضافه کرد: در شرایط امروز که دنیای استکبار به‌خصوص آمریکا تهدیدهایی را طرح کرد که ایران چهلمین سال پیروزی انقلاب را جشن نخواهد گرفت؛ بدون شک مردم ما با حضور پرشور خود در برنامه‌های چهل‌سالگی انقلاب، نقشه‌ها و اهداف آن‌ها را نقش بر آب خواهند کرد.


فرماندار اردکان با بیان اینکه درحالی‌که به‌رغم همه مشکلات، تحریم‌ها و مسائلی که وجود دارد ملت ما سرزنده، شاداب و بانشاط در حال طی کردن مسیرهای پیشرفت هستند تصریح کرد: این مردم همیشه در صحنه حضور دارند و در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از هرسال شرکت خواهند کرد.


مقیمی اظهار داشت: عدد چهل در فرهنگ و آیین ما دارای قداست خاصی است و می‌طلبد که چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب به بهترین شکل ممکن و با استفاده از تمام ظرفیت‌ها برگزار شود.


وی گفت: انقلاب و نظام متعلق به همه است ما باید تلاش کنیم که برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به نحوه شایسته و مطلوبی در شهرستان اجرا شود.


فرماندار اردکان افزود: این انقلاب به برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با تقدیم هزاران شهید در دوران دفاع مقدس نظام جمهوری اسلامی تثبیت شد و امروز نیز با رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری در حال پیشرفت است.


مقیمی اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل و شیوه‌نامه‌های ارسالی از استان برنامه‌های دهه مبارک فجر ازجمله افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی، خدماتی، اجتماعی و فرهنگی در شهرها و روستاها به‌خصوص در حوزه اشتغال‌زایی، استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای ارائه گزارش عملکرد و دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب، برگزاری دیدارهای مردمی توسط مدیران به‌منظور بررسی و رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.


برگزاری نمایشگاه دستاوردها و خدمات چهل‌ساله نظام جمهوری اسلامی در شهرها و روستاها، مراسم نورافشانی و بانگ تکبیر در شب ۲۲ بهمن، جشنواره‌ها و مسابقات علمی، قرآنی، فرهنگی، ورزشی در سطح شهرها و روستاها در مقاطع مختلف سنی، میزگردهای علمی بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی، استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردمی در برنامه‌ها با رویکرد حفظ وحدت و خلاقیت، از اهم برنامه‌های دهه فجر امسال در اردکان است.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.