در صورت تامین آب برای آغاز اجرای عملیات ناحیه صنعتی خرانق آمادگی داریم

در صورت تامین آب برای آغاز اجرای عملیات ناحیه صنعتی خرانق آمادگی داریم


مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان دراردکان اعلام کرد :

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان در نشستی که با حضورفرماندار ، بخشدار خرانق و جمعی از ادارت شهرستان روز سه شنبه در محل فرمانداری اردکان برگزار شد با اعلام این مطلب گفت :حداقل آب مورد نیاز برای ایجاد ناحیه صنعتی خرانق 5لیتر در ثانیه است کهECآن بایستی از 6000کمتر باشد .

     "عظیمی "بااشاره به اینکه در صورت عدم تامین زیر ساختها خصوصا آب مورد نیاز اقبالی برای سرمایه گزاری در منطقه خرانق نخواهد بود افزود :شرکت شهرکهای صنعتی استان در صورتیکه آب مورد نیاز برای احداث ناحیه صنعتی خرانق تامین شود آمادگی خود را برای آغاز مطالعه و احداث این طرح اعلام می نماید .

     فرماندار اردکان نیز در این نشست نگاه به ایجاد ناحیه صنعتی خرانق را فراتر از دید اقتصادی صرف دانسته و تاکید کرد :واضح است که عدم ایجاد اشتغال باعث مهاجرت روستاییان می شود و با توجه به موقعیت ویژه امنیتی خرانق و روستاهای این منطقه مهاجرت و خالی شدن روستاها از سکنه باعث ایجاد مشکلات امنیتی و تبعات بعدی خواهد بود .

     "احمد کمالی "با اشاره به پتانسیلهای معدنی منطقه خرانق این بخش را برای سرمایه گزاری مستعد ارزیابی کرد و از کلیه ادارت ذیربط خصوصا آبفار و آب منطقه ای خواست تا حل مشکل آب ناحیه صنعتی خرانق را در دستور پیگیری جدی خود قرار دهند .

     گفتنی است وجود معادن غنی چون خاکهای صنعتی ،باریت ،فلدسپات ،مرمریت و گرانیت و... این منطقه را از حیث ایجاد ناحیه صنعتی مستعد نموده است .