در سال رونق تولید، عزم جدی دولت حمایت همه‌جانبه از واحدهای صنعتی است

شناسه : 155367692

در سال رونق تولید، عزم جدی دولت حمایت همه‌جانبه از واحدهای صنعتی استفرماندار اردکان در دیدار مدیرعامل و مسئولان شهرک صنعتی اردکان گفت: در سال رونق تولید باید با تمام قوا از واحدهای صنعتی که چرخ اقتصاد شهرستان را می‌چرخانند حمایت کنیم.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان 'بهروز شهابی‌زاد' در این نشست، رشد منفی سرمایه‌گذاری در چند سال اخیر را بحران صنعتی توصیف کرد و افزود: در این شرایط باید به سرمایه‌گذاری در صنایع کوچک و متوسط توجه شود.
 
وی اضافه کرد: باید الزامات قانونی توسط واحدها رعایت شود و در عین‌حال نهایت تعامل و همکاری برای ادامه روند تولید از طریق تسهیل‌گری دستگاه‌های مرتبط ازجمله محیط‌زیست و... به‌وجود آید.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که در تعریف پهنه‌های جدید بایستی جزئیات بیش‌تری مد نظر قرار گیرد؛ افزود: قانون در این زمینه ناقص است و باید دقیق‌تر بررسی شود.
 
نماینده عالی دولت اظهار داشت: عزم جدی دولت حمایت از رونق تولید است و در مباحث صنعتی و زیست‌محیطی باید دستورالعمل‌ها و بندهای قانونی تعیین‌کننده بوده و از اعمال سلیقه پرهیز شود.
 
وی با ابراز آمادگی در خصوص تعامل و پی‌گیری برای حل مشکلات واحدهای صنعتی از مسئولان این شهرک خواست علاوه بر ارائه دقیق مسائل، روند پی‌گیری مسائل تعیین و وظایف هر دستگاه برای حصول نتیجه بهتر مشخص شود.
 
گفتنی است در این نشست در مورد بحث‌های مالیاتی واحدهای مستقر در شهرک صنعتی اردکان، خواسته‌ها و انتظارات واحدهای صنعتی، موضوع ساماندهی ورودی شهرک و جابه‌جایی ساختمان پلیس‌راه اردکان ـ نائین بحث و تبادل‌نظر شد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.