دانشمندان ما را شهید می کنند ولی علم ،پژوهش و حق مسلم ملت ما را نمی توانند از بین ببرند

دانشمندان ما را شهید می کنند ولی علم ،پژوهش و حق مسلم ملت ما را نمی توانند از بین ببرند


فرماندار اردکان :

     فرماندار اردکان در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت :جوانان ما را شهید می کنند ولی علم ،پژهش و حق مسلم ما را نمی توانند از بین ببرند .

     "احمد کمالی "روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا با محکوم نمودن حرکات تروریستی دشمن که منجر به شهادت دانشمندان این مرزو بوم می شود از شهید" احمدی روشن" یاد کرد و افزود : دشمنان ما در تمام مقاصدشان برای مقابله با فعالیت صلح آمیز هسته ای ایران با شکست مواجه گردیده اند و به ناچار اخیرا با هدف قرار دادن مغزهای ما و به شهادت رساندن دانشمندان ما ذلت و حقارت خود را بیش از پیش به نمایش گذاشته است .

     بالاترین مقام اجرایی دولت در اردکان با بیان این مطلب که شهادت جریان خون تازه در رگه های انقلاب ماست گفت :شجره طیبه این انقلاب از ابتدا تا کنون با خون شهیدان سقایت گردیده ست و اینگونه پرپر کردن گلهای ما نه تنها چیزی از اعتبار نظام کم نمی کند بلکه بغض و کینه بیشتر مردم نسبت به بدخواهان انقلاب را نمایان می سازد .

     فرماندار اردکان با عرض تسلیت مجدد بمناسبت عروج ملکوتی این شهید در ایام اربعین حسینی افزود :مادر این شهید بزرگوار اهل خرانق اردکان هستند که جا دارد این ضایعه دردناک را به محضر داغدیده خانواده شهید ،همه ملت ایران و رهبری انقلاب تسلیت عرض نماییم .

     کمالی با ابراز خرسندی از حرکت اخیر دانشجویان دانشگاهای سراسر کشور در محکومیت این واقعه تروریستی خاطر نشان کرد این حرکت نشان از عشق و بصیرت نسل جوان ما و انزجار هرچه بیشتر این قشر از دشمنان خصوصا آمریکا ورژیم صهیونیستی است که عزم اندیشمندان و جوانان مارا در پیشرفت هرچه بیشتر در زمینه انرژی هسته ای که از حقوق مسلم ملت ایران است را مصم تر از گذشته می نماید .