خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۲۸۰ نفر در اردکان بهره‌برداری شد

شناسه : 133020823

خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۲۸۰ نفر در اردکان بهره‌برداری شدهم‌زمان با آخرین روز هفته بزرگداشت دولت (۲ الی ۸ شهریور) با صرف ۱۵ میلیارد ریال هزینه خوابگاه دانشجویی به ظرفیت ۲۸۰ نفر در آموزشکده فنی شهید بهشتی اردکان به بهره‌برداری رسید.

 

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در آیین بهره‌برداری از این خوابگاه، واقعه عید غدیر را تجلی اراده الهی برای ترویج عدالت، فضیلت، علم و تقوا در جامعه دانست و عنوان کرد: غدیر حامل پیام‌های مختلفی ازجمله پذیرش حق، وحدت کلمه و عدالت محوری است.


محمدرضا تابش اضافه کرد: در دورانی که موجودیت ایران و اسلام مورد هجمه شدید دشمنان قرارگرفته است، این سه شاخص باید موردتوجه جدی باشد.


وی در ادامه با اشاره به قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در نهادهای دولتی گفت: اجرایی شدن این قانون باعث ارتقای سطح کیفی مدیریت و ایجاد امید در جوانان خواهد شد، از طرفی تجربه ثابت کرد، میدان دادن به جوانان و اتکا به توانمندی و ایده‌های خلاقانه آنان باعث تعالی و ثبات در جامعه می‌شود.


عضو هیئت‌امنای دانشگاه علم و صنعت در ادامه با تأکید بر جایگاه دانشجویان و دانشگاهیان یادآور شد: در فرازوفرودهای دوران مختلف، دانشجویان منشأ تحول و دانشگاه‌ها قطب تولید علم و مبدأ تحولات گوناگون بوده‌اند که همیشه در پیشرفت و ترقی کشور نقش مؤثری داشته‌اند.


تابش همچنین با اشاره به اینکه خوابگاه‌های مناسب دانشجویی می‌تواند مکمل آموزش و یادگیری در دوران تحصیل قلمداد شود، اظهار داشت: در یک هفته اخیر سه واحد خوابگاهی در اردکان با امکانات بسیار خوب به بهره‌برداری رسید که حدود ۸۰۰ نفر به ظرفیت خوابگاه‌های شهرستان افزوده شد.


خوابگاه دانشجویی یادشده با زیربنای ۲ هزار و ۵۶ مترمربع ساخته شد و در آیین بهره‌برداری از آن معاون اداری و مالی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، امام‌جمعه، فرماندار و جمعی از خیرین و مدیران شهرستان حضور داشتند.

 

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.