خانه داوطلب هلال احمر اردکان رابط بین خیرین و نیازمندان در ماه مبارک رمضان

خانه داوطلب هلال احمر اردکان رابط بین خیرین و نیازمندان در ماه مبارک رمضان


بازدید فرماندار اردکان از روند اجرای طرح همای رحمت(ویژه ماه مبارک) در شهرستان

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی "عصر دیروز از روند اجرای طرح همای رحمت ویژه ماه مبارک رمضان که توسط خانه داوطلب هلال احمر درحال انجام است بازدید نمود.

     فرماندار اردکان ضمن تقدیر از فعالیت این مرکز که از سوی هلال احمر به انجام امور عام المنفه ورسیدگی به نیازمندان می پردازد تاکید کرد:خانه داوطلب وظیفه دارد از طریق استفاده از توان و پتانسیل داوطلبان علاقمند، برای کمک به نیازمندان درطول سال برنامه ریزی کند و با ایجاد ارتباط بین خیرین و نیازمندان بخشی از فعالیتهای مربوط به فقر زدایی در اجتماع را رقم بزند .

     سرپرست هلال احمر اردکان در این بازدید درگزارشی کوتاه هدف از اجرای ان طرح را در اختیار گذاشتن اقلام مصرفی در قالب سبد کالا به نیازمندان آبرو مند عنوان کرد و گفت:اکثر افرادی که بصورت مخفیانه تحت پوشش این طرح می باشند از حمایت هیچ ارگانی استفاده ننموده اند واین سبد کالا در قالب هدیه ای ناقابل با رعایت کامل موازین انسانی و درنظر گرفتن مناعت طبع نیازمند در اختیار آنها گذاشته می شود .

     "جواد کمال آبادی "گفت:رمضان امسال که بعنوان اولین سال اجرای این طرح در شهرستان اردکان می باشد مبلغ 14میلیوین تومان از سوی خیرین به طرح همای رحمت کمک شده است که در قالب سبدهایی به ارزش 27هزار تومان شامل برنج ،عدس،نخود،رب گوجه،ماکارونی،سویا،شکر و گوشت قرمز در اختیار نیازمندان قرار می گیرد .

     وی افزود خیرینی که آماده همکاری و همراهی با این طرح خداپسندانه می باشند می توانند از طریق یاری هلال احمر شهرستان اردکان در این ثواب شریک شوند .
 

 

 

 

 

عکسها:روابط عمومی هلال احمر اردکان