حیات اقتصاد کشور مرهون صنعت حمل‌ونقل است

شناسه : 146247613

حیات اقتصاد کشور مرهون صنعت حمل‌ونقل استفرماندار اردکان با اشاره به اهمیت حمل‌ونقل گفت: حیات اقتصاد کشور مرهون صنعت حمل‌ونقل است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی در مراسم بزرگداشت روز حمل‌ونقل و تجلیل از رانندگان اردکان افزود : رانندگان جزو اقشار زحمتکش جامعه هستند و باید به مسائل و مشکلات این صنف توجه ویژه‌ای کرد.
 
 
وی اظهار داشت: بدون تردید حمل‌ونقل مهم‌ترین بخش کشور است و در بالاترین درجه اهمیت قرار دارد. حیات اقتصاد یک کشور مرهون صنعت حمل‌ونقل است و تلاش ما بر این است که مشکلات این صنف به حداقل ممکن کاهش پیدا کند.
 
 
فرماندار اردکان گفت: وقتی این جایگاه مشخص می‌شود طبیعتاً باید الزامات و مقدمان آن را نیز فراهم کرد. با تلاش‌هایی که دولت‌های مختلف بعد از پیروزی انقلاب داشتند به جایگاه صنعت حمل‌ونقل و این قشر از جامعه توجه شده است. مشکلات این صنف نیز باید در جای خود بررسی و چاره‌اندیشی شود.
 
 
وی با اشاره به‌سختی کار رانندگان گفت: روح و روان رانندگان در جاده‌ها فرسوده می‌شود که لازم است ازنظر روحی و روانی آن‌ها را پشتیبانی کرد. در اینجا وظایف خانواده و همسران رانندگان بسیار سنگین می‌شود.
 
 
مقیمی  اظهار داشت: در شرایط سخت تحریم و مشکلات اقتصادی انتظار می‌رود که رانندگان مانند دوران دفاع مقدس در این دوره هم همکاری لازم را برای حمل‌ونقل کشور داشته باشند و اجازه ندهند که فرصت‌طلبان و بیگانگان از مشکلات و نارضایتی‌هایی که گاهی وجود دارد سوءاستفاده کنند./ فارس
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.