حضور فرماندار اردکان در بخش عقدا و نشست با مسئولان محلی

حضور فرماندار اردکان در بخش عقدا و نشست با مسئولان محلیهادی مقیمی فرماندار اردکان در بازدید امروز خود از بخش عقدا، ضمن حضور در شهر و روستاهای تابعه، در نشست با مسئولان محلی و بازدید میدانی از پروژه‌های درحال انجام، در جریان مشکلات این بخش قرارگرفت و برای رفع آن‌ها دستورات لازم را صادر کرد.
 
وی همچنین درخصوص مسائل کلان این بخش، ضمن رای‌زنی با مقامات استانی، قول همکاری همه‌جانبه را برای رفع مشکلات و توسعه هرچه بیش‌تر روستاهای این بخش داد.
 
در این بازدیدها که بخشدار و تعدادی از مدیران شهرستانی فرماندار اردکان را همراهی می‌کردند؛ مسائل مربوط به مسکن و آب روستایی، راه‌های دسترسی، ابنیه تاریخی و میراث فرهنگی، اشتغال جوانان بومی و تخصیص اعتبارات، کشاورزی و... مورد بررسی قرارگرفت.
 
گفتنی است هادی مقیمی فرماندار اردکان در این بازدید یک‌روزه ضمن نشست با اعضای شورای اسلامی شهر عقدا، از روستاهای ملکوه، اشتیجه، وراعون، خواستکوه، فخرآباد، هفتادر و سرو سفلی بازدید کرد و ضمن دیدار با مردم، با حضور دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای تابعه در جریان پروژه‌های در حال انجام و مشکلات پیش‌روی آن‌ها قرار گرفت.