حضور شش تیم اردکانی در لیگ برتر نوید روزهای خوبی برای آینده ورزش اردکان می‌دهد

حضور شش تیم اردکانی در لیگ برتر نوید روزهای خوبی برای آینده ورزش اردکان می‌دهدفرماندار اردکان در مراسم تجلیل از دانش آموزان ورزشکار گفت: برنامه‌های علمی آموزش‌وپرورش اردکان با همکاری مؤثر ورزش و جوانان زمینهٔ پیشرفت و ارتقای ورزش جوانان را فراهم کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان هادی مقیمی افزود: ورزش مهم‌ترین نقش را در سالم‌سازی جسم و روح و روان دارد و متأسفانه هنوز بعد از گذشت سال‌ها از انقلاب ما هنوز نتوانسته‌ایم اهمیت و اولویت ورزش را در بین خانواده‌ها فرهنگ‌سازی کنیم.
 
وی ادامه داد: امروزه هزینه‌هایی که برای درمان می‌شود اگر تنها ۱۰ درصد آن صرف ورزش می‌شد، هم افراد جامعه سالم بودند وهم بسیاری از مشکلات روحی و روانی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه رخ نمی‌داد.
 
مقیمی خطاب به دانش آموزان ورزشکار اردکان گفت: شما عزیزان پیشتاز حرکتی شدید که باعث می‌شود فرهنگ ورزش کردن در جامعه به‌خوبی شناخته و ارتقا پیدا کند.
 
وی افزود: ورزش قهرمانی در ارتقای روحیه و بالا بردن اعتمادبه‌نفس جامعه بسیار مؤثر است و موفقیت ورزشکاران در سطوح بین‌المللی باعث شده که حرکتی نو در ورزش در رشته‌های والیبال، کشتی، ورزش‌های رزمی و فوتبال در کشور شروع شود و این حرکت بسیار مؤثر و ارزشمند است.
 
مقیمی گفت: از شهرستان اردکان ۶ تیم در سطح لیگ برتر کشور حضور دارند و این نوید روزهای خوبی را می‌دهد.
 
فرماندار اردکان بیان داشت: اگر زیرساخت‌های اخلاقی در جامعه ما تقویت شود همه مشکلات حل می‌شود و اگر زمینه ورزش برای همه افراد جامعه به وجود بیاید بسیاری از مشکلات شهر برطرف می‌شود.
 
در پایان از ۲۳ مقام آور کشوری دانش‌آموزی و ورزشکاران نوجوان و جوان اردکان تجلیل شد.