حرکت جهادی در سال جهاد اقتصادی و سرعت بخشی بیشتر به عمران روستاها در سال 91

حرکت جهادی در سال جهاد اقتصادی و سرعت بخشی بیشتر به عمران روستاها در سال 91


فرماندار اردکان از پروژه های عمرانی بخش خرانق بازدید نمود

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی " روز پنجشنبه ضمن بازدید از روستاهای ساغند و رباط پشت بادام در بخش خرانق و دیدار با اعضای شورای روستاها به بررسی مشکلات مردمی پرداخت .

     فرماندار اردکان در این بازدید که با هدف تسریع در اتمام پروژه های عمرانی این روستاها انجام شد گفت:حرکتهای جهادی دولت دهم در سال 90در زمینه عمران روستایی قابل تقدیر بوده و با ادامه این روند در سال جدید به سمت محرومیت زدایی در روستاهای این بخش پیش خواهیم رفت .

     وی افزود در این زمینه تنها در یکساله گذشته بیش از 12میلیارد ریال تنها در روستاهای بخش خرانق هزینه شده و فعالیتهای عمرانی چشمگیری در روستاهای این بخش صورت گرفته است .

     فرماندار اردکان آبرسانی به روستای مغستان ،حل مشکل برق حاج آباد زرین و اجرای طرح هادی و بهسازی معابر دراکثر روستاهای خرانق را بخشی از فعالیتهای انجام شده در سال 90در زمینه عمران روستایی دانست .

     وی ضمن بازدید از پروژه در حال احداث بلوار ورودی روستای رباط پشت بادام ،ساماندهی و محوطه سازی امامزاده زید رباط ،بهسازی و پوشش انهار مزارع رباط و همچنین پروژه در حال اجرای محوطه سازی امامزاده قاسم ساغند به تسریع در اتمام این طرح ها تاکید ورزید .