جلسه هماهنگی طرح هجرت برگزار شد

جلسه هماهنگی طرح هجرت برگزار شدجلسه هماهنگی طرح هجرت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، جلسه هماهنگی طرح هجرت صبح روز چهارشنبه 21 خردادماه با حضور «حسن شاکر» معاون فرماندار اردکان و جمعی از مسئولین بسیج سازندگی و مسئولین ادارات مربوطه در محل سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد.

حسن شاکر در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی و تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، همکاری و کار گروهی را مهم‌ترین شاخصه بسیج سازندگی خواند و افزود: مهم‌ترین هدف تشکیل بسیج سازندگی در فرمان امام در جهت تشکیل این نهاد مقدس، تقویت روحیه‌ی همکاری بین مردم جامعه بود.

معاون فرماندار اردکان در ادامه با تشکر از دست اندرکاران بسیج سازندگی در اردکان، اجرای طرح‌های هجرت و اردوهای جهادی در مدارس را از مهم‌ترین برنامه های اجرا شده در سال‌های اخیر خواند و خاطرنشان ساخت: طرح هجرت و اردوهای جهادی که در سال‌های اخیر بسیار مؤثر بوده و موجبات رضایت خاطر روستاییان عزیز را فراهم آورده، باید با برنامه‌ریزی دقیق‌تر گسترش یافته و در خدمت‌رسانی به مردم روستاها گام‌های بیش‌تری برداشته شود.

گفتنی است در این نشست، «امامی» جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج اردکان گزارشی از عملکرد سال‌های گذشته را در طرح هجرت و اردوهای جهادی ارائه نمود.