جلسه مشترک ستاد انتخابات استان یزد و شهرستان اردکان/ تأکید بر ارتقای مشارکت مردمی و امانت‌داری در انتخابات

شناسه : 158011524

جلسه مشترک ستاد انتخابات استان یزد و شهرستان اردکان/ تأکید بر ارتقای مشارکت مردمی و امانت‌داری در انتخاباتجلسه مشترک اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان اردکان امروز در سالن شهید حنیف فرمانداری اردکان برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان طلایی‌مقدم دبیر ستاد انتخابات استان در این نشست گفت: هدف و سیاست کلی نظام و دولت ارتقای مشارکت مردمی و امانت‌داری در انتخابات و رأی مردم به‌عنوان حق‌الناس است.
 
وی افزود: از هم‌اکنون باید فعالیت‌هایی درجهت جلب حداکثری مشارکت مردم و اقدامات اولیه برای برگزاری باشکوه انتخابات اسفندماه صورت گیرد.
 
دبیر ستاد انتخابات استان همچنین خواستار آموزش کامل اعضای ستاد انتخابات شهرستان و تسلط کامل به قوانین و دستورالعمل‌های انتخاباتی شد.
 
طلایی‌مقدم با اشاره به تجربه اعضای ستاد در شهرستان اردکان اظهار امیدواری کرد کم‌ترین مشکل در امر برگزاری انتخابات به‌وجود آید.
 
فرماندار اردکان نیز در این نشست با اشاره به تلاش دولتمردان و تمام ارکان نظام اظهار داشت: آن‌چه می‌تواند مشارکت مردمی را ارتقا بخشد، احساس هم‌دلی و هم‌افزایی در همه حوزه‌هاست.
 
بهروز شهابی‌زاد رعایت قانون و اصل بی‌طرفی را میثاق‌نامه همه اعضای ستاد در شهرستان اردکان عنوان کرد و گفت: امیدواریم با فراهم‌آوردن شرایط حضور تمام جریان‌ها و سلایق، انتخاباتی پرشور و حماسی در اسفندماه ۹۸ برگزار شود.
 
وی تصریح کرد: در ادوار گذشته انتخابات الکترونیک در این شهرستان برگزار شده و با توجه به تجربه‌های مهم دست‌اندرکاران امر انتخابات در شهرستان، آمادگی لازم برای برپایی انتخابات پرشور و بدون مشکل در شهرستان را داریم.
 
گفتنی است در این نشست، «سیدمهدی طلائی مقدم» دبیر ستاد انتخابات استان، «حبیب فتاحی» رئیس کمیته استعلامات و حراست ستاد، «مصطفی سالاری» رئیس کمیته امنیتی ستاد، «محمدجواد رامشک» رئیس کمیته حقوقی ستاد، «محمدحسین زارع» رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد، «علی صالحی» رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد، «علی مکرمی» رئیس ثبت احوال استان و عضو ستاد و اعضای ستاد انتخابات شهرستان اردکان حضور داشتند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.