جشن عاطفه‌ها جلوه‌ای از تفاهم و همدلی است

شناسه : 139081138

جشن عاطفه‌ها جلوه‌ای از تفاهم و همدلی استفرماندار اردکان گفت: یکی از بهترین مناسبت‌ها که در آن تفاهم، مشارکت و همدلی حس می‌شود جشن عاطفه‌ها است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی روز چهارشنبه در آیین جشن عاطفه در دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور اردکان افزود: مهر باید با مهرورزی، محبت و لبخند همراه باشد و دانش‌آموزی که به مدرسه می‌آید باید از حداقل امکانات برخوردار باشد.


فرماندار اردکان با بیان اینکه فضای کلاس زمانی برای دانش‌آموزان با آرامش و لذت‌بخش است که همه دانش‌آموزان در یک سطح ازلحاظ امکانات استفاده نمایند تصریح کرد: متأسفانه در کشور ما به دلایل مختلف، گاهی فاصله طبقاتی زیاد است که برخی از فرزندان دانش‌آموز از تأمین حداقل‌ها بی‌بهره و یا کم‌بهره‌اند.


مقیمی اظهار داشت: بدین منظور کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری آموزش‌وپرورش جشن خوبی را در سراسر کشور برنامه‌ریزی کرده‌اند تا دانش‌آموزان و همه مردم به کمک هم نوعان خود بشتابند و در راستای تحقق برابری و با دغدغه کمتر به دانش‌آموزان یاری برسانند.


وی افزود: در شهرستان اردکان به‌رغم وسعت زیاد و جمعیت بالا به خاطر حس نوع‌دوستی که وجود دارد این مشکلات، کمتر است ولی متأسفانه در برخی از نقاط کشور مشکلات زیادی دیده می‌شود.


فرماندار اردکان یادآور شد: مشارکت برای تأمین نیاز دانش‌آموزان بی‌بضاعت سبب خیروبرکت در زندگی‌تان می‌شود و آینده ایران با دستان و فکر خلاق و تلاشگر شما ساخته خواهد شد.


در سال ۱۳۹۶ در جشن عاطفه‌ها مردم اردکان ۴۵۰ میلیون ریال کمک نقدی، ۳۵۰ میلیون ریال کمک غیر نقدی و در قالب کمک‌های مستقیم ۴۶۰ میلیون ریال به دانش‌آموزان بی‌بضاعت اهدا کردند.


در شهرستان اردکان ۲۲۵ دانش‌آموز و ۳۴ دانشجو و نیز یک هزار و ۵۰۰ خانوار در قالب ۲ هزار و ۱۰۰ نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ع) هستند.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.