جای تاسف است که برای یک شهرک قبل از آغاز ساخت و ساز فضای آموزشی و مسجد در نظر گرفته نشده است

جای تاسف است که برای یک شهرک قبل از آغاز ساخت و ساز فضای آموزشی و مسجد در نظر گرفته نشده است


امام جمعه اردکان در حاشیه کلنگ زنی مسجد حضرت ابولفضل شهرک حضرت قائم (عج)

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری صبح امروز در مراسمی که با حضور فرماندار،شهردار،اعضای شورای شهر و تنی چند از مسئولین ادارات اردکان برگزار شد "حجت الاسلام حسینی"در سخنانی کوتاه ضمن تقدیر از اهالی محله شهرک قائم، احداث این مسجد را امری تاثیر گذار در ارتقا وضعیت فرهنگی این شهرک دانست و گفت:اصولا در امر شهر سازی اسلامی برای مسجد و فضای آموزشی باید بعنوان اولویت اصلی قبل از آغاز ساخت و ساز برنامه ریزی شود .

     امام جمه اردکان با ابراز تاسف از اینکه قبل از احداث این شهرک که بیش از 10سال از عمر آن می گذرد برای ساخت مسجد آن محلی در نظر گرفته نشده است افزود:تلاشهای مسکن و شهر سازی برای پیگیری وواگذاری زمین این مسجد قابل تقدیر می باشد و انشا الله با کمکهای خیری مردم و مسئولین هرچه زودتر بنای این مسجد ساخته و آماده بهره برداری قرار گیرد .

     فرماندار اردکان نیز با اشاره به آمار و ارقام موجود در زمینه تخلف و بزهکاری گفت:اماکن مذهبی و مساجد در توسعه فعالیتهای فرهنگی محلات و جلوگیری از بروز ناهنجاریهای اجتماعی موثر می باشد.

     گفتنی است این مسجد در زمینی به مساحت 650متر مربع در زیربنای 800متر در دو طبقه از طریق کمکهای خیری و مسئولین ساخته و به بهره برداری خواهد رسید .