جانبازان اسوه‌های بی‌نظیر صبر و استقامت هستند

شناسه : 146285275

جانبازان اسوه‌های بی‌نظیر صبر و استقامت هستندفرماندار اردکان با اشاره به مقام رفیع جانبازان، گفت: جانبازان اسوه‌های بی‌نظیر صبر و استقامت هستند.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان، هادی مقیمی در دیدار با یکی از جانبازان ۷۰ درصد اردکانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حماسه‌آفرینی‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تجلیل کرد.
 
وی گفت: ایثارگران و جانبازان ما به خاطر کشور، اسلام و انقلاب از بزرگ‌ترین سرمایه خویش که همان جان است مایه گذاشتند و ما وظیفه‌داریم که برای حفظ ارزش‌های آن دوران، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج کنیم.
 
فرماندار اردکان اظهار داشت: ما باید رشادت و فداکاری این عزیزان را قدر بدانیم. جانبازان مصداق شهید زنده هستند و مقام آن‌ها بسیار بالا و رفیع است. جانبازان با این مصائب سخت زندگی خود را ادامه می‌دهند و اجر و پاداش بسیاری دارند.
 
وی در پایان افزود: جانبازان، اسوه‌های بی‌نظیر صبر و استقامت هستند و ما مسئولین با دیدن آن‌ها روحیه می‌گیریم.
 
در این دیدار، جواد ملاحسینی جانباز ۷۰ درصد اردکانی به بیان گوشه‌هایی از خاطرات خود در دوران دفاع مقدس و نحوه جانبازی خودپرداخت.
 
لازم به ذکر است که جواد ملاحسینی در تاریخ ۱۴مردادماه ۶۶ در عملیات نصر ۷ و در منطقه سردشت از ناحیه صورت، هر دو پا، هر دودست و هر دو چشم به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.
 
گفتنی است در این برنامه فرماندار، معاونان فرمانداری، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، بخشدار خرانق، بخشدار مرکزی و جمع دیگری از ایثارگران حضور داشتند.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.