ثبت نام برای طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان آغاز شد

ثبت نام برای طرح نشاط معنوی ویژه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان آغاز شد


رییس اداره اوقاف شهرستان اردکان خبر داد:

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،" خادمی"در جلسه صبح امروز ستاد طرح نشاط معنوی که با حضور نمایندگان دستگاه های مرتبط با امر اوقات فراغت دانش آموزان در محل اداره اوقاف تشکیل شد با اعلام این خبر گفت:تمرکز فعالیتهای فرهنگی در محل بقاع متبرکه و امامزادگان از جمله مهمترین برنامه های فرهنگی اداره اوقاف در سالهای اخیر است که در این راستا طرح هایی نظیر طرح آرامش بهاری ونشاط معنوی به اجرا در آمده است .

     رییس اوقاف اردکان با اشاره به اینکه اصلیترین وظیفه اوقاف حفظ و حراست از موقوفات و عمل به نیت واقفین می باشد گفت:فعالیتهای فرهنگی نیز با هدف ترویج فرهنگ وقف در وهله اول و تقویت بنیه دینی و اعتقادی در وهله بعد از دیگر وظایف این ارگان است که برای انجام آن نهایت تلاش خود را بکار گرفته ایم.

     وی گفت:در راستای اجرای طرح نشاط معنوی نیز خواستار کمک همه ارگانهایی که به نوعی متولی امر اوقات فراغت جوانان هستند می باشیم و برای اجرای هرچه بهتر این طرح در تابستان امسال به مساعدت این دستگاه ها نیازمندیم .

     قابل ذکر است که امسال این طرح در بقاع متبرکه امامزاده سید هاشم ،زیارتگاه حوض عباس و امامزاده هفتادر بصورت ثابت و امامزاده میر شمس الحق بصورت اردویی برگزار می شود و شامل کلاسهایی نظیر قرآن،اصول عقاید ،هنری و ورزشی با بکار گیری اساتید مجرب می باشد .