تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام اردکان نیازمند نگاه ویژه‌ای است

شناسه : 143132206

تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه‌تمام اردکان نیازمند نگاه ویژه‌ای استمعاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری اردکان گفت: تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام اداره‌های ورزش و جوانان و آموزش‌وپرورش این شهرستان نیازمند بودجه و نگاه ویژه‌ای است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان علیرضا جدیدی اردکانی روز دوشنبه در بازدید از طرح‌های عمرانی این ۲ اداره در جریان روند اجرای این طرح‌ها قرار گرفت و از مجموعه ورزشگاه آزادی، سالن‌های شمشیربازی، بدن‌سازی، زمین چمن فوتبال و خوابگاه ورزشی بازدید کرد.

 

معاون فرماندار اردکان عنوان کرد: برای احداث خوابگاه در این مجموعه تاکنون ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده و به ۳۰ میلیارد ریال دیگر در آینده نیاز است تا بهره‌برداری شود.

 

جدیدی اظهار داشت: خوابگاه یادشده در پنج طبقه برای اسکان ۱۵۰ نفر پیش‌بینی شده که برای استراحت افراد، رستوران، آمفی‌تئاتر و امکانات خدماتی رفاهی در آن در نظر گرفته شده است.

 

وی همچنین از مجموعه اداری در حال ساخت ورزش و جوانان و برخی طرح‌های اداره آموزش‌وپرورش در حال احداث نیز بازدید کرد.

 

جدیدی همچنین از مدرسه ۱۲ کلاسه دوراندیش که با هزار و ۸۰۰ مترمربع زیربنا و هفت میلیارد ریال هزینه در دست‌ساخت است و نیز از مدرسه غفوری که با ۹۰۰ مترمربع زیربنا در حال ساخت است و زمین آن از محل خیری تأمین شد، بازدید کرد.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.