تولید دو نمونه از محصولات جدید کارخانه لامپ بهنور

تولید دو نمونه از محصولات جدید کارخانه لامپ بهنور


با حضور تابش به بهره برداری رسید
دو نوع محصول جدید واحد تولیدی لامپ های فوق  کم مصرف اردکان که با حضور نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی رسما به تولید رسید
این انواع شامل لامپ های مهتابی led  و چراغ صنعتی سوله ای led می باشد
به گفته حجازی مدیر عامل واحد تولیدی لامپ های فوق کم مصرف اردکان در طرح توسعه نیروگاه این واحد جهت دستیابی به این محصولات بیش از 5 میلیارد ریال هزینه شده است و در حال حاضر 30 نفر در جهت توسعه این واحد مشغول به کار شده اند.
هم اکنون در این واحد تولیدی روزانه 8 هزار نوع لامپ از انواع مهتابی و چراغ صنعتی سوله ای led به ارزش 7 میلیارد ریال تولید و روانه بازار می شود .
تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه حضور خود در بهره برداری از 2 نوع تولید جدید لامپ فوق کم مصرف این گونه تولیدات را ابزار بسیار مناسبی در جهت اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها عنوان کرد .
نایب رئیس کمیسیون ویژه طرح تحول اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صرفه جویی در انرژی یکی از مهمترین پایه های اجرای طرح هدفمند سازی یارانه هاست.
ترغیب وتشویق به مردم به استفاده از وسایل و ابزار کم مصرف در انرژی به ویژه برق را در اجرای این طرح مهم ارزیابی کرد.

لازم به ذکر است در حال حاضر روزانه 30 هزار لامپ از انواع فوق کم مصرف  led درواحد تولیدی لامپ فوق کم مصرف اردکان تولید می شود و در مجموع 80 نفر در این واحد تولیدی مشغول به کارند