تودیع و معارفه مسئولین دادگستری شهرستان اردکان

تودیع و معارفه مسئولین دادگستری شهرستان اردکان


با حضور رییس کل دادگستری استان انجام شد
طی مراسمی که با حضور رییس کل دادگستری استان ،فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد از زحمات دادستان و رییس دادگستری اردکان تقدیر شد .
آقای حیدری رییس کل دادگستری استان یزد در این مراسم با اشاره به عملکرد مستقل قوای نظام ،هدف و برنامه کلیه ارکان و قوای جمهوری اسلامی را خدمت به مردم و پاسداری از ارزشها عنوان نمود و گفت :اگرچه هریک از قوای سه گانه مجریه ،مقننه و قضاییه وظایف و برنامه های مجزا و مستقلی را دنبال می کنند لکن حرکت تمامی این اجزا حول محور ولایت فقیه تحقق آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد .
بالاترین مقام قضایی استان یزد با محکوم نمودن اهانتها و هتک حرمتهای صورت گرفته به ساحت مقدس علمای بزرگی چون حضرت آیت الله خاتمی و آیت الله صدوقی و شهید عاصی زاده انجام اعمالی از این دست را از دید مردم مردود اعلام نمود .
امام جمعه شهرستان اردکان نیز در این مراسم در بیاناتی اجرای صحیح قوانین و عملکرد مثبت دستگاه قضا را عامل کاهش جرم و بزهکاری عنوان کرد و با برشمردن نقش قضات خوب در اجتماع این مهم را لازمه اجرای عدالت قضایی دانست .

در پایان این مراسم از تلاشهای کریمی رییس سابق دادگستری تقدیرو حکم ریاست دادگستری اردکان به کریم زاده دادستان سابق این شهرستان اعطا گردید . همچنین طی حکمی از سوی رییس کل دادگستری فرهمند زاده بعنوان دادستان جدید انتخاب شد