تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان

تودیع و معارفه فرماندهان نیروی انتظامی شهرستان اردکان


طی مراسمی در سالن اجتماعات فرمانداری انجام شد
در مراسمی که با حضور ائمه جمعه اردکان و احمد آباد ،فرماندار اردکان ،معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد از زحمات جناب سرهنگ طالب پور فرماندهی سابق نیروی انتظامی شهرستان تقدیر شد و سرهنگ افشاری طی حکمی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور برای مدت 3 سال به سمت فرماندهی انتظامی شهرستان اردکان منصوب شد .
امام جمعه اردکان در این مراسم با اشاره به نقش مهم نیروهای نظامی و انتظامی در حفظ نظم و امنیت، پلیس جمهوری اسلامی را نمونه کامل رشادت ،مردانگی ،نظم و پایبندی به قانون عنوان کرد و گفت :نقش پلیس در جامعه اسلامی به عنوان مجری قانون و بازوی امر به معروف و نهی از منکر می باشد که با عملکرد خوب خود می تواند اهداف متعالی بشری را به پیش ببرد .
در ادامه این مراسم فرماندار اردکان نیز با مد نظر قرار دادن اصل امنیت از آن به عنوان بستر مناسبی یاد کرد که رشد و تعالی فرهنگی و اجتماعی در این بستر انجام می گیرد.
احمد کمالی ایجاد نظم و امنیت را مرهون تلاشهای نیروهای جان بر کف انتظامی دانست و متذکر شد :نیروی انتظامی با بصیرت ،هوشیار و متعهد می تواند نقش موثری در مبارزه با جنگ نرم دشمنان داشته باشد و کاهش بزهکاری و تخلفات اجتماعی جز در سایه عملکرد صحیح نیروی انتظامی محقق نخواهد گردید .
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان نیز در سخنانی ضمن معرفی سرهنگ افشاری بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان اردکان از سرهنگ طالب پور بعنوان فردی مومن و متعهد یاد کرد که در حال حاضر سمت فرماندهی انتظامی شهرستان یزد برای ایشان در نظر گرفته شده است .
نیکوکاران مردم شهرستان اردکان را مردمی نجیب و نمونه معرفی نمود و از تمامی دستگا ههای اجرایی خواست تا چون گذشته در زمینه های امنیتی و ایجاد نظم با فرماندهی جدید انتظامی نهایت همکاری را داشته باشند .
گفتنی است سرهنگ طالب پور پس از یک دوره 4سال ونیمه، مسئولیت فرماندهی انتظامی این شهرستان را به سرهنگ افشاری واگذار نمود .