تنها زبانی که می توان تاثیر نماز را به نسل امروز منتقل کند زبان عمل است

تنها زبانی که می توان تاثیر نماز را به نسل امروز منتقل کند زبان عمل است


رییس ستاد اقامه نماز استان یزد در اردکان:

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،"حجت الاسلام نبی پور"در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان اردکان که با حضورفرماندار و اعضا در محل سالن شهید عباسی فرمانداری اردکان برگزار شد با معرفی شهرستان اردکان بعنوان یکی از خطه های بارز در امر تکریم شعائر دینی از بزرگانی چون آیت الله فکورو آیت الله بهجتی نام برد و افزود:علمای دیروز با عملشان مردم را شیفته اسلام و دین خدا ساخته بودند و در عصر پیچیده امروز نیز تنها زبانی که می تواندتاثیر نماز را به نسل امروز منتقل کند زبان عمل است .

     رییس ستاد اقامه نماز استان یزد افزود برای بکارگیری این زبان نیاز به مهارتهای الهی است که این مهارتها از راه پرهیزگاری و تقوای الهی به دست می آید به گونه ای که چهره نمازی ایجاد می شود و با ایجاد چهره های نمازی تاثیر این عمود خیمه دین در اجتماع به روشنی مشا هده می گردد.

     دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اردکان نیزبا ارائه گزارشی از فعالیتهای این ستاد در شهرستان اردکان در سال گذشته به برنامه ریزی بیشتر در امرهرچه با شکوهتر برگزار شدن این فریضه الهی تاکید کرد.

     "حجت الاسلام حاج اسماعیلی"از تشکیل شورای نماز ادارات و مدارس خبر داد و مهمترین وظیفه این شورا را برگزاری نماز و برنامه های فرهنگی در ادارات و مدارس عنوان نمود .