تلاش مسئولین شهرستان و استان برای تسریع در حل مشکلات پروژه مهراردکان

تلاش مسئولین شهرستان و استان برای تسریع در حل مشکلات پروژه مهراردکان


کلیه معابر شهرک مهر تا ده روز آینده روشن می شوند

      نماینده مردم اردکان در گفتگوی تلفنی با وزیر راه و شهرسازی به تشریح مشکلات مسکن مهر اردکان پرداخت .

      به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز در جلسه ای که با حضور نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار ،مدیران مسکن و شهرسازی ،تعاون ،کار ورفاه اجتماعی و آب و فاضلاب استان و روسای ادارات مرتبط شهرستان در محل پروژه تشکیل شد پیرامون تسریع در حل مشکلات باقیمانده این پروژه تبادل نظر گردید.


       نماینده مردم اردکان با اشاره به اهمیت پروژه مسکن مهر در سراسر کشور با توجه به نیاز روز افزون مسکن برای اقشار کم در آمد گفت :اهمیت ایجاد شهرکهای مسکونی در حاشیه شهر با درنظر گرفتن اصول و فاکتورهای مقاوم سازی بر هیچ کسی پوشیده نیست که برای تحقق این مهم و پاسخگویی به نیاز رو به رشد مسکن حرکتهای خوبی تا کنون صورت گرفته است .

     "محمد رضا تابش "با تاکید بر تسریع در اتمام این پروژه درمذاکره تلفنی با وزیر راه و شهرسازی مشکلات پیش رو را متذکر گردید ،بعلاوه در زمینه مشکل بهسازی جاده چوپانان با هدف رفع نقاط حادثه خیز این مسیر نیز از وزیر مربوطه قول مساعدت وتخصیص بودجه لازم گرفت .

     در ادامه رییس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان به ارائه گزارش در زمینه فعالیتهای صورت گرفته برای آماده سازی و تحویل فاز اول مسکن مهر در قالب 294واحد مسکونی پرداخت و افزود :زیربنای کل این پروژه 33270متر در زمینی به مساحت 30 هکتار می باشد که تاکنون 140واحد تکمیل شده تحویل موقت شده است و انشا الله در بهمن ماه سال جاری کل 294واحد بصورت رسمی به متقاضیان تحویل خواهد شد .

     "فتاحی"مشکل فضای سبز ،فضای آموزشی و نصب کنتور برق برای روشنایی معابر را در حال حاضر مهمترین مشکلات پیش روی پروژه دانست و ابراز امیدواری کرد با عنایت ادارات مربوطه و مسئولین شهرستان شاهد رفع این مشکلات خواهیم بود .

     دراین جلسه مدیر عامل آب و فاضلاب استان ازنیز حل شدن مشکل فاضلاب خبر داد و گفت :زمینی در مجاورت شهرک جهت اجرای  سبتینگ فاضلاب خریداری شده است  .