تقویت زمینه‌های همکاری فرمانداری اردکان و سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد

شناسه : 159903744

تقویت زمینه‌های همکاری فرمانداری اردکان و سازمان جهاد دانشگاهی استان یزددر نشست فرماندار اردکان و رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد بر لزوم پویایی هرچه بیش‌تر واحد شهرستانی این سازمان و ایجاد زمینه‌های جدید فعالیت و همکاری بحث و تبادل‌نظر شد.

 

بهروز شهابی‌زاد در این نشست با تقدیر از فعالیت‌های صورت‌گرفته توسط واحد اردکان، اعتماد مردم به این مجموعه را ناشی از عملکرد مثبت و تقاضامحور جهاد دانشگاهی دانست و اظهار داشت: این اعتماد باید به‌عنوان یک سرمایۀ اجتماعی قدر دانسته شود.

 

فرماندار اردکان رسالت جهاد دانشگاهی را آموزش مهارتی و به فعلیت‌رساندن استعدادها عنوان کرد و گفت: با توجه به توسعۀ صنعتی اردکان، مهارت‌آموزی‌ها باید برپایۀ نیازسنجی ازطریق تعامل دوسویه با صنعت دنبال شود.

 

وی صنایع فولادی، کاشی، شیشه و... را ازجمله صنایعی برشمرد که امکان مشارکت جهاد دانشگاهی در آموزش‌های عمومی آن‌ها وجود دارد.

 

شهابی‌زاد بیان داشت‌: ایجاد مرکز آموزش صنایع اردکان با همکاری جهاد دانشگاهی و استفاده از ظرفیت این مرکز در بومی‌سازی صنعت، مدیریت پسماند و... را که از طرح‌های موفق در سایر استان‌ها بوده دنبال می‌کنیم.

 

در ابتدای این نشست نیز 'فاطمه سعادت‌جو' رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد به ارائۀ گزارشی از فعالیت‌های جهاد دانشگاهی و زمینه‌های همکاری با شهرستان پرداخت.

 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.