تقدیر از زحمات فرماندار شهرستان اردکان

تقدیر از زحمات فرماندار شهرستان اردکان


توسط بخشدار ،دهیار و اعضای شورای روستاهای عقدا انجام شد
بخشدار عقدا بهمراه کلیه دهیاران و اعضای شورای این روستا در پیامی از زحمات و تلاشهای فرماندار شهرستان اردکان در  مدیریت شهرستان تقدیر نمودند .
متن پیام بشرح ذیل می باشد :
زمانه چون قابی زرین است که تصویر همت مردان خدایی را در سینه خود محفوظ می دار د وحکایت خدمت توام با عشق را بر لوح دل  مردمانش نیک می نگارد و آنکه از آغاز با پای افزار راستی و صداقت در مسیر خدمت به مردم قدم نهاده است صراط حق را تا ثریا با هدف رضایت خدا و شادمانی خلق خدا می پیماید .
اینک در ابتدای کسوت مدیریت همه جانبه شهرستان با ایجاد چشم اندازی روشن برای اردکان نقطه عطفی در تاریخ خدمت این خطه ایجاد نموده اید و پیگیری احداث پروژه های عظیم عمرانی ،خدماتی ،فرهنگی و رفاهی پس از سالها تعطیلی را در دایره شکوفایی قرار داده اید و مایه جلب رضایت حداکثری مردم خوب و شریف این سامان شده اید با دست تقدیر عرق همت از جبینتان می زداییم و عنایت ویژه شما را نسبت به خطه قهرمان پرور بخش باستانی عقدا می ستاییم.
 امید که با صداقت ،شفافیت ،قانونمندی ،مردمداری ،ولایتمداری و دست پیگیری که از جنابعالی سراغ داریم شاهد آبادانی و رشد متوازن مجموعه شهرستان در آینده ای نزدیک باشیم و باز امید که در پناه حضرت احدیت و در سایه زعامت مقام عظمای ولایت حضرت آیت ...خامنه ای پیروز و سربلند باشید.