تفکر بسیجی، تفکر نجات‌بخش و راهنماست

شناسه : 145897994

تفکر بسیجی، تفکر نجات‌بخش و راهنماستفرماندار اردکان در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، گفت: «این نهاد ضرورت، اهمیت و کارآیی خود را در عمل به نمایش گذاشته است.». متن پیام هادی مقیمی بدین شرح است:
 
به نام خدا
 
بسیج لشگر مخلص خدا و بسیجی، عصاره‌ای از تلاش و ایثار، عشق و آزادگی، اخلاص و پای‌مردی و پافشاری بر سر آرمان‌هاست.
 
نهاد تنومند بسیج، همواره در عرصه‌های مختلف کشور، نقش بسیار ارزنده و موفقیت‌آمیزی ایفا نموده و از همان ابتدای انقلاب اسلامی، با دفاع از کیان کشور و نظام در برابر ناامنی و آشوب و تهدیدات مختلف داخلی و خارجی و به‌ویژه جنگ هشت‌ساله، ضرورت، اهمیت و کارآیی خود را در عمل به نمایش گذاشته است.
 
این نقش‌آفرینی در سال‌های پس از انقلاب و دوران پرتنش جنگ نیز در بزنگاه‌ها و گردنه‌های سخت و دشوار ادامه یافت و بسیج، در بازسازی کشور از صدمات و لطمات به کمک دولت‌های گوناگون آمد.
 
آن‌چه کشور ما به آن نیازمند است؛ تفکر بسیجیان مخلص است که بر آموزه‌های اصیل ایرانی و اسلامی بنا شده و به‌راستی که این تفکر، نجات‌بخش و راهنماست.
 
این‌جانب فرارسیدن هفته بسیج را به عموم مردم شریف اردکان، به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا، بسیجیان و ایثارگران و کلیه خدمتگزاران نظام مقدس اسلامی تبریک عرض نموده و تداوم توفیق خدمتگزاری آنان به مردم را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.
 
هادی مقیمی
فرماندار شهرستان اردکان
 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.