تعاونی ها خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی

تعاونی ها خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی


پیام فرمانداراردکان بمناسبت گرامیداشت هفته تعاون

به گزارش روابط عمومی فرمانداری "احمد کمالی" در پیامی فرا رسیدن 13شهریور آغاز هفته تعاون را گرامی داشت و از جهادگران این عرصه بعنوان رزمندگان خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی یاد نمود .
متن پیام بدین شرح می باشد :
13شهریور ماه روز تعاون و آغاز هفته ای است که به تفسیر کلید واژه همبستگی و همکاری در عرصه های فرهنگی و اقتصادی می پردازد که جا دارد این هفته را به همه تلاشگران عرصه تعاونی تبریک بگوییم .
تعاون و تعاونی به مجموعه ای از علایق ، سلایق و ایده های نو اطلاق می شود که برای رسیدن به یک هدف مشترک گرد هم آمده و برای رسیدن به این هدف تلاش می کنند .
برنامه ریزی ،ابتکار ،خلاقیت ،تلاش و هدفمندی هریک برکه هایی هستند که با پیوستن به هم رودخانه تعاون را پر بار می سازد ،رودخانه ای که می تواند شجره اقتصاد و فرهنگ را بارور سازد و به ثمر بنشاند .
اهمیت تعاون در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهاد اقتصادی موسم گردیده است بیشتر از پیش نمایان شده و به نظر می رسد حل و رفع بسیاری از مشکلات و معظلات اجتماعی که معظم له در جمع کارگزاران نظام به آنها اشاره کردند نظیر جا افتادن فرهنگ کاردر سایه توسعه تعاونی ها می تواند محقق شود .
از سوی دیگر تعاونیها با حرکت در مسیر بخش خصوصی به سمت تحقق سیاستهای اصل 44گام موثر نهاده و می تواند بعنوان بازوی توانمند دولت ایفای نقش نماید .
بحمد الله در سالهای اخیر با تشکیل تعاونیها با موضوعات مختلف نظیر مشاغل خانگی و تعاونیهای دانش محور کمک شایانی به بخشهای اجتماعی شده است که در این رهگذر تلاش همه دست اندرکاران امر تعاون و تعاونی مستحق تقدیر می باشد .
امید که با گسترش و توسعه این بخش پیشرفت روز افزون اجتماعی را شاهد باشیم .