تشکیل شرکت‌تعاونی همیاران روستایی اردکان گامی مهم در ایجاد درآمد پایدار روستاها بود

شناسه : 157660078

تشکیل شرکت‌تعاونی همیاران روستایی اردکان گامی مهم در ایجاد درآمد پایدار روستاها بودفرماندار اردکان در مجمع عمومی سالیانه شرکت تعاونی همیاران روستایی شهرستان گفت: روستاهای اردکان در مقایسه با شهرستان‌هایی با وضعیت مشابه، شرایط بهتری از لحاظ خدمات زیربنایی دارند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد تشکیل شرکت تعاونی همیاران روستایی با مشارکت همه روستاهای شهرستان را اقدامی ابتکاری و اساسی برای ایجاد درآمد پایدار روستایی توصیف کرد و افزود: لازم است با سرمایه‌گذاری هرچه بیش‌تر، درآمدهای روستایی از این طریق افزایش یابد.
 
فرماندار اردکان با بیان این‌که بیش از ۲۳۰ پروژه نیمه‌تمام در اردکان وجود دارد؛ اظهار داشت: برای تکمیل این پروژه‌ها نزدیک به ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم و این در حالی است که مجموع اعتبارات سال‌جاری شهرستان، ۲۵ میلیارد تومان بوده است.
 
وی با اشاره به وضعیت درآمدی کشور گفت: در شرایط جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم و باید با اتکا به منابع داخلی، از این شرایط عبور کنیم.
 
شهابی‌زاد با تأکید بر این‌که تکیه صرف بر منابع مالیات بر ارزش‌افزوده و... باعث خسارت در سال‌های آینده می‌شود؛ تصریح کرد: اقدام روستاها در تأسیس شرکت تعاونی همیاران روستایی و سرمایه‌گذاری در کارهای عمرانی یکی از اقدامات شاخص و تحسین‌برانگیز بوده که باعث ایجاد درآمد پایدار در روستاهای اردکان شده است.
 
فرماندار اردکان اظهار داشت: لازم است وفاق و همدلی در بین اعضای مجمع تقویت شود و با نظارت و بازرسی کافی، توسعه همه‌جانبه همه روستاها در بخش‌های سه‌گانه رقم بخورد.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.