تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان اردکان

شناسه : 157742839

تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان اردکاندر جلسه‌ای با حضور اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان، آخرین هماهنگی‌های لازم برای نکوداشت این هفته انجام و برنامه‌های مختلف آن تشریح شد.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان بهروز شهابی‌زاد در این نشست گفت: باید بر تکیه بر شعار امسال (شفافیت‎، کارآمدی و پاسخگویی) برنامه‌های امیدآفرین مبتنی بر ارائه دستاوردهای دولت و نظام اجرا شود.
 
وی افزود: در این راستا بخشداران و معاونان فرماندار نیز در روستاها در جمع‌های مردمی حضور یافته و به بررسی مسائل و دغدغه‌های مردم خواهند پرداخت.
 
شهابی‌زاد بیان داشت: توجه به مناطق محروم و روستایی و بازدید از روستاها ازجمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان اردکان خواهد بود.
 
فرماندار گفت: پاسخ‌گویی از مهم‌ترین وظایف مدیران شهرستان است و برگزاری نشست خبری با رسانه‌ها با حضور مسئولان در این هفته مورد انتظار است.
 
گفتنی است افتتاح چند پروژه بزرگ عمرانی شهری و روستایی، ارائه گزارش خدمات و دستاوردهای دولت در یک‌سال اخیر، حضور کارکنان ادارات در فریضه نمازجمعه و گفت‌وگو با مردم، تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان و برگزاری مراسم بزرگداشت شهیدان رجایی و باهنر از برنامه‌های هفته دولت در اردکان است.
 


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.