به‌مناسبت هفته تربیت‌بدنی انجام شد:

به مناسبت هفته تربیت‌بدنی؛ جلسه شورای ورزش شهرستان اردکان با حضور دکتر محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون ورزش مجلس تشکیل شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اردکان نماینده مردم اردکان در این جلسه با اشاره به اهمیت اصول اخلاقی و ارزش‌های فرهنگی در جامعه عنوان داشت: این موضوعات در ورزش باید به‌صورت پررنگ‌تری نمود یابد و خصوصاً ورزشکاران اردکانی، انعکاس‌دهنده فرهنگ والا و غنی این منطقه در همه میدان‌های داخلی و بین‌المللی باشند.

 

تابش با اشاره به موفقیت‌های متعدد و مستمر ورزش اردکان تأکید کرد: لازم است رویکردی کلان و کاربردی به ورزش در شهرستان اردکان اتخاذ شود و از ورزش به‌عنوان یک فرصت اقتصادی و اجتماعی برای پویایی شهر و شناساندن توانمندی و فرهنگ والای مردمانش در کشور بهره بیشتری گرفته شود.

 

وی با تأکید مجدد بر برنامه محوری و مشارکت نخبگان در همه امور شهرستان خصوصاً عرصه ورزش عنوان داشت: همدلی و هم‌افزایی جوانان و پیشکسوتان ورزش و تعامل دست‌اندرکاران رشته‌های مختلف ورزشی می‌تواند انگیزه‌ها را برای تعالی ورزش در بین مردم و مدیران افزایش دهد.

 

نماینده مردم اردکان اظهار داشت: همه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی باید اهتمام ویژه‌ای برای توسعه بیش‌ازپیش زیرساخت‌های ورزشی و گسترش ورزش قهرمانی و همگانی به‌عنوان یکی از عوامل تندرستی و سلامت جامعه مصروف دارند.

 

محمدرضا تابش همچنین از موفقیت‌های اخیر تیم‌های ورزشی شهرستان تشکر کرد و تلاش ورزشکاران و مربیان برای دست‌یابی به این پیروزی‌ها را ستود.

 

گفتنی است در این جلسه که نماینده مردم اردکان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، فرماندار، شهردار و جمعی از ورزشکاران، پیشکسوتان و روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان حضور داشتند؛ حاضرین به ارائه نظرات و بررسی برخی از مشکلات حوزه ورزش پرداختند و پیشنهادات خود را مطرح کردند./ عکس‌ها: مرتضی ارجنانی

 


photo_۲۰۱۸-۱۰-۱۹_۱۶-۲۳-۰۹.jpg photo_۲۰۱۸-۱۰-۱۹_۱۶-۲۳-۱۸.jpg photo_۲۰۱۸-۱۰-۱۹_۱۶-۲۳-۲۴.jpg photo_۲۰۱۸-۱۰-۲۰_۱۳-۱۵-۴۷.jpg
بله